Show TV Yeni Dizisi Aziz'le Çok İddialı Geliyor! Başrol Oyuncusundan İlk Açıklamalar..

Show TV Yeni Dizisi Aziz'le Çok İddialı Geliyor! Başrol Oyuncusundan İlk Açıklamalar..

Show TV ekranlarında yeni sezonda başlayacağı açıklanan ilk dizilerden biri de Aziz projesiydi. Aziz dizisinin ne zaman başlayacağına gelirsek, bu konuda da yeni bilgiler paylaşıldı. Dizinin başrol oyuncusundan da projeyle ilgili beklenen yorumlar geldi.

A+A-

Show TV ekranlarında yeni bir dizi daha başlıyor. Kadrosunda son olarak Ramo dizisinde gördüğümüz başarılı oyuncu Murat Yıldırım'ın yer alacağı Aziz dizisinin ne zaman yayınlanacağı da belli oldu. Aziz dizisi ilk bölümüyle haftaya cuma günü meraklıları ile buluşacak. Ve reyting savaşlarının arasına adını yazdırmış olacak. Dizi daha başlamadan başrol oyuncusu Murat Yıldırım'dan ilk açıklamalar geldi.

Aziz dizisinin başrolünden ilk yorumlar....

Dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım  “Biz de biraz heyecanlıyız. Benim en çok heyecanlı olduğum zamanlar oluyor bu günler. Dizimiz başlayacak. Yoğun bir çalışma oluyor. İkinci bölümü bitirmek üzereyiz” ve  “Sıradan bir aşk hikayesi değil. Tarihin, dönemin, toplumsal olayların tanık olduğu bir aşk hikayesi. Aşkın tutku ile emek ile fedakarlık ile imtihanını izleyeceğiz” şeklinde açıklamalarda bulunarak seyircilerin beklenti ve meraklarını bir kat daha arttırdı.