Show TV'nin Kurtuluşu O Dizinin Elinde! Aziz Dizisi Reytinglerde Tek Çare..

Show TV'nin Kurtuluşu O Dizinin Elinde! Aziz Dizisi Reytinglerde Tek Çare..

Show TV ekranlarında yayınlanan diziler reyting bakımından çok sıkıntılı günler geçirmeye başladı. Kanalın neredeyse hiçbir dizisi yüksek reytingler alamayıp, sıralamanın sonunda yer alıyordu. Ta ki Aziz dizisine kadar...

A+A-

Show TV ekranlarının bir dizisi daha ekranlara veda etti. Sezona çok büyük iddialarla başlayan Yalancı dizisinin konusu çok heyecan verici olsa da, reytinglere bir türlü tutunamadığı için proje sonunda final kararı almak zorunda kaldı. Show TV ekranları bu sezon büyük bir reyting sıkıntısı yaşamaya başladı.

Show TV ekranlarında reyting sıkıntısı baş gösterdi!

Show TV ekranlarında bir dizinin daha finalinden sonra reyting sıkıntısı baş gösterdi. Kanalda yayınlanan neredeyse hiçbir dizi istenilen reyting oranlarına ulaşmıyor. Kanalın yeni sezon beklentilerinin çok altında kaldığı bir gerçek olsa da, yeni bir dizi kanalın reytinglerini arttırmak için tek çara gibi.

Aziz dizisi reytingleri arttırmaya hazırlanıyor..

Aziz dizisinde reytingleri çok iyi olmasa da, geçtiğimiz bölümüyle ABC kategorisinde sıralamada birinci oldu. Sevilen dizi çok uzun bir aranın ardından Show TV ekranlarının bu sezonun ilk reyting birincisi dizisi oldu. Aziz  başarısını bu şekilde arttırmaya devam ederse, çok büyük bir ihtimalle Show TV ekranlarında bu sezon yayınlanan reyting bakımından en güçlü proje olma unvanını elinde bulunduracak.