Show TV'nin Umudu Yüksek! Yeni Dizi Yayın Hayatına Başlıyor!

Show TV'nin Umudu Yüksek! Yeni Dizi Yayın Hayatına Başlıyor!

Show TV'nin bir süredir sağlayamadığı reyting başarısını bu diziyle sağlayabileceği öğrenildi. Reyting anlamında zirveye yerleşmek isteyen kanal, yeni dizisiyle başarılara imza atacak. Peki dizinin ismi nedir? Dizi konusu ve oyuncu kadrosu açıklandı. Üstelik yayın tarihine de az bir zaman kaldığı görülüyor.

A+A-

Show TV, bu yaz ayında ekrana gelen dizileriyle hayal kırıklığına uğradı. Bir süredir yüksek reytingli dizileri ortaya çıkaramayan kanal, çözümü farklı bir yapımda buldu. Dizi için hazırlıklar tamamlandı. Oyuncu kadrosunda yer alan isimler dikkatleri üzerine çekti. Başarılı isimlerden oluşan dizide ne gibi gelişmeler yaşanacak merak ediliyor. Çünkü dizinin konusu gerçeğe uyarlanmış şekilde karşımıza çıkacak.

Yalancı Dizisi Ekrana Geliyor!

Yalancı dizisinde başrol oyuncusu olarak Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak oynuyor. Bu isimler haricinde daha pek çok isim diziye eşlik edecek. Ancak izleyicilerin oyunculardan sonra en çok dikkatini çeken şey dizinin konusuydu. Öyle ki yalan söylemenin yaratacağı sonuçları herkes görmek istiyor. İletişimin en büyük kusurlarından yalanla ilgili ortaya atılanları izleyeceğiz.

Cuma Günü Başlayacak

Yalancı dizisi 17 Eylül Cuma günü ilk bölümü ile ekranlarda olacak. Dizinin birkaç gün içerisinde başlayacak olması sevindirdi. Pek çok rakip dizi yeni sezonuna başlamadan izleyici kitlesini etkilemek için önemli bir şans elde edecek. Bu sayede Show TV'nin reytingi yüksek bir diziye kavuşma ihtimali de artacak. Diziyle ilgili beklentiler oldukça yüksek. Hem kanal hem de izleyicilerin diziyle ilgili çok fazla görüşü bulunmakta. Sosyal medyada yapılan paylaşımlardan da bunu anlayabilirsiniz.