Show TV’nin Yaz Dizisi Cam Tavanlar! Cam Tavanlar Dizisinde Neler oluyor?

Show TV’nin Yaz Dizisi Cam Tavanlar! Cam Tavanlar Dizisinde Neler oluyor?

Show TV kış ayları ile birbirinden iddialı dizilere ev sahipliği yaptı. Şimdi ise yaz dizisi Cam Tavanlar ile reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. Reytinglerin altını üstüne getiren dizi sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında kadrosunda kimlerin olduğu, konusu ve en çok merak edilen soru dizi nerede çekiliyor? Hepsi ve daha fazlası haberimize…

A+A-

 

Ojo Pictures imzalı dizinin, yönetmenliğini Fehmi Öztürk, senaryosunda ise Meriç Acemi’nin yer aldığı dizinin başrollerinde Kubilay Aka ve Bensu Soral bulunmaktadır.  İki bölüm yayınlanan dizi sosyal medya üzerinde en çok konuşulan konular arasına girdi. Dizinin çekimleri İstanbul’un çeşitli yerlerinde devam ediyor. Dizinin konusu ise oyuncuları kadar merak edilen bir konu… Cam Tavanlar dizisinin konusu ne?

Cam Tavanlar Dizisi Ne Anlatıyor?

İş hayatında kadınların yaşadığı birçok problemi konu alan dizi aynı zamanda sosyal farkındalık yaratan konusuyla da sosyal medyada en çok yer alan diziler arasındadır. Başarılı dizi aynı zamandan adından sıkça söz ettirecek bir aşk ile geliyor. Aşk ile savaş arasındaki yarışı izleyeceğimiz dizide neler olacağı ise merak ediliyor.

Cam Tavanlar Hangi Gün?

Show TV ekranlarında yer alan dizi her Çarşamba günü 20:00’da izleyicisi ile buluşmayı bekliyor. İlk iki bölümün yayınladığı dizide ise üçüncü bölümde neler olacağı merak ediliyor.