Sıfır Araç Alacaklar Dikkat! Bu Haberi Okumadan Sıfır Araç Almayın…

Sıfır Araç Alacaklar Dikkat! Bu Haberi Okumadan Sıfır Araç Almayın…

Beklenen güzel haber geldi. Sıfır otomobilde indirimler başladı. Birbirinden ünlü markalar 70 bin TL kadar net indirim kampanyası başlattı. Bununla birlikte sıfır faiz, kasko indirimi ve ödeme erteleme imkanı sunuldu. Araba alacakları yakında ilgilendiren bu haber büyük ilgi gördü. Temmuz Ayı fiyat listesi ise haberimizin devamında…

A+A-

Otomobil dünyasının devlerinden büyük kampanya geldi. Sıfır araç alacaklara müjde 70.000 TL net indirim bununla birlikte sıfır faiz, 0,99 ve 0,69 faiz oranları gündeme geldi. Pandeminin etkisiyle zor günler yaşayan vatandaş ekonomik anlamda bir çöküşün içine girmişti. Normalleşmenin başlamasıyla birlikte yeni yeni kendine gelmeye başlayan ekonomi araçları da etkiledi. Birçok firma elindeki stokları çıkarmak için yarışa girdi.

Araba Alacaklar Müjde!

Opel, Nissan, Dacia, Skoda ve Ford gibi birbirinden ünlü markalar Temmuz ayı kampanyalarını açıkladı.2021 yılının ikinci yarısında otomobil devleri 2022 model araçlara yer açabilmek için ellerindeki araçları satmaya başladı. Bu satıştan ise en karlı vatandaş çıkacak gibi duruyor. Dacia ilk açıklama yapan marka oldu. Duster Comfort ECO- G 100 bg 4x2 versiyonu araçlar 193 bin 400 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken yeni Sandero Comfort 1.0 Sce 65 bg versiyonunu 160 bin 400 TL alıcısına sunuldu.

Ford, Nissan, Opel Araçlarının Fiyat Listesi…

Ford ise Ford Focus, Ford Fiesta, Fort yeni Kuga, yeni Ford Puma model ve Ford Ecosport 2021 modellerde büyük kampanya başlattı. 100.000 TL, 12 ay vade ve 0,991 faiz oranları uygulandı. Nissan’da da durum aynı yeni Nissan Juke, Nissan Qashqai, Nissan Micra modeli, Nissan X-Trail modellerinde büyük indirim yapıldı. Opel araçlarında ise 12 aydan 18 aya kadar vade seçeneği sunarken sıfır faiz ve 0,99 faiz oranları ile alıcısını bekliyor.