Sigara Fiyatlarına Beklenen Zam Geldi mi! Uzun Zaman Sonra Sigaraya Zam Yapılacak!

Sigara Fiyatlarına Beklenen Zam Geldi mi! Uzun Zaman Sonra Sigaraya Zam Yapılacak!

Sigara fiyatlarına yapılan zam merak ediliyor. Parliement, Marlboro, Muratti, Winston sigaralarına kaç TL zam geldi? 2021 güncel sigara fiyatları ne durumda? Haziran ayında gelmesi planlanan sigara zammı hakkındaki son gelişmeleri aktarıyoruz. Sigaralar bu sene zamlanacak mı?

A+A-

Sigaraya bir süredir zam yapılmadığı biliniyor. Özellikle de pandemi zamanından sonra vatandaşın üzerine fazla yük olunmaması adına zam konusunda herhangi bir hamle yapılmadığı düşünülmekteydi. Son gelişmelere göre sigara fiyatına zam kapıda. Peki hangi marka sigara yüzde kaç zamlanacak? Güncel sigara fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz. 2021 yılı sigara fiyatlarında son durum...

2021 Güncel Sigara Fiyatları

Sigara fiyatlarında Parliement'in fiyat bakımından diğer markalara göre daha pahalı olduğu görülüyor. Zam konusunda ise herhangi bir gelişme yaşanmasa da güncel fiyatlar aşağıdaki gibidir:

  • Parliement Night Blue Kısa, One, Aqua, Aqua Blue ve Gray'in fiyatı aynıdır. Bahsi geçen tüm Parliement sigaralarının fiyatı 18,50 TL'dir.
  • Marlboro sigarasının Uzun ve Kısa fiyatı 18 TL'dir. Marlboro Light Touch, Edge Blue, Edge Sky 16 TL'den satılıyor. Touch One, Touch Blue ve Touch Gray ise 17 TL'den satılmakta.
  • Muratti sigaralarında Rosso, Azure, Tone, Mode, Mone, S-Mode, S-One fiyatı 16 TL olarak biliniyor. Muratti Blue ise 15 TL'ye satılıyor.
  • Winston Kısa, Uzun, Light ve Süper Light sigaları 16 TL'ye satılıyor. Winston Deep Blue, Dark Blue, Xsence Blue, Xsence One, Slender Rework, Slender 4, Slender 7 ise fiyatı 15 TL'den satışa sunuluyor.

Haziran'da Sigaraya Zam Var mı?

Haziran ayında sigaraya zam gelmesi bekleniyordu. Ancak Haziran ayının bitmesine az bir zaman kala fiyat artışıyla ilgili herhangi bir gelişme yaşanmadı. Önümüzdeki günlerde sigara ile ilgili çeşitli zam haberleri ortaya çıkabilir. 2021 sigara fiyatlarını sizlerle paylaştık.