Sıla Aşk’a Geldi! Sıla Kendi Doğum Gününde Sevgilisine Seslendi…

Sıla Aşk’a Geldi! Sıla Kendi Doğum Gününde Sevgilisine Seslendi…

Ünlü Şarkıcı Sıla Gençoğlu, doğum günün kutladı. Kendi doğum gününde adeta aşka geldi ve sevgilisi İlker Kaleli’yi ne kadar sevdiğini haykırmaya devam etti. Sıla,” O Baktığın Gözüm Değil Kalbim” gibi sözleri ile herkesi şaşırttı. Bakın sosyal medyada neler paylaşıldı.

A+A-

 

Oyuncu İlker Kaleli ve Şarkıcı Sıla aşkı gün yüzüne çıktı. İlişkilerini göze sokmadan uzakta yaşamayı tercih eden çift bu sefer sosyal medyayı salladı. Yaptıkları paylaşım ile ne kadar çok birbirlerine yakıştıkları ile gündeme geldiler. Aynı zamanda güzel şarkıcı kendi doğum gününde sevgilisi aşkını bir daha ilan etti.

 

Sıla Gençoğlu’ndan Aşk İtirafı!

 Sıla sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf büyük bir ilgi gördü. Gençoğlu, sevgilisi İlker Kaleli’nin elini tutup paylaştığı fotoğrafın altına: "O tuttuğun elim değil, kalbim. Eğildikçe değdim içime. Geçen zamanın ardından baktım. Hanın kapılarını kapattım. Buralara varana dek Yel de esti, kasırga da vurdu. Sen olursan bir kırk yıl daha deviririm gibi bir cesaret var şimdi içimde. O baktığın gözüm değil, kalbim. Ve sen bana bu hayatın armağanısın. 40 sene bekledim. Şükranla... Doğum günüm kutlu olsun." Yazdı.

Sıla ve İlker Kaleli Aşkı!

İlişkilerini geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesaplarından ilan eden Kaleli ve Sıla çifti paylaşımları ile büyük ses getirmişti. Kaleli, Sılaya sarıldığı bir fotoğrafı atarak: "Gelirmiş... Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine... Bilmediğim, canımdan can bir yere..." notu ile paylaştı. Cevap ise gecikmedi. Sıla ise ikilinin birbirine baktığı bir fotoğrafı paylaşıp şu notu düştü: "Diyecek afili söz çok ;fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın." Dedi.