Sinem Kobal Hayatı Hakkında Merak Edilen Soruları Yanıtladı! Oyuncu Olmak Hayali miydi?

Sinem Kobal Hayatı Hakkında Merak Edilen Soruları Yanıtladı! Oyuncu Olmak Hayali miydi?

O nasıl birisi? Kişisel özelliklerini anlatıyor. Kendini hassas, empati yeteneği yüksek, duygusal, azimli, sabırsız, tez canlı olarak nitelendiriyor. Boş vakitlerinde eşi ile birlikte seyahat etmeyi seven güzel oyuncu Sinem Kobal, keşfetmeyi çok sevdiğini, yeni kültürler görmekten hoşlandığını söyledi.

A+A-

Güzel oyuncu Sinem Kobal ‘gezmeyi çok seviyorum fakat dünyayı gezdikçe Akdeniz ve Ege'nin ne kadar güzel olduğunu anlıyorum. Türkiye gerçekten çok güzel. Kültürel değerlerimize değinmiyorum bile. Benim için Uzakdoğu’nun da ayrı bir güzelliği var. ’diyor.

Göz önünde olmanın olgunlaşmasını sağlayan bir etken olduğunu söyleyen Kobal, oyunculuğun insanı olgunlaştırdığını çünkü küçük yaşta üzerinde toplumsal baskının ve hedeflerin olduğunu söyledi. Sözlerini sürdüren Kobal, hayatta bir şey karşısına çıktığında onun iyi ya da kötü olmasının bakmakla alakalı olduğunu, nasıl bakılırsa öyle görüldüğünü söyledi.

Sinem Kobal çevresinde yapılan haksızlıklara çok üzüldüğünü ve tahammül edemediğini söyledi. Kusurlarıyla barışık olduğunu söyleyen Kobal, duygusal olmaktan biraz şikayetçi. Bazen de çok fevri olabildiğini söylüyor.

sinem-kobal.jpg

Sinem Kobal İçin Aşk ve Hayat Kavramları Ne İfade Ediyor?

Sinem Kobal için aşk ve hayat kavramları ne ifade ediyor? Kenan İmirzalıoğlu'nun kalbine ve ruhuna dokunduğunu söyleyerek, bunun çok güzel bir duygu olduğunu, herkesin ruh eşinin olduğunu, ruh eşini bulunca böyle şeyler hissettiğini, daha sonra hiç sorgulamadan o kişiye teslim olduğunu, çok iyi anlaştıklarını, bol bol sohbet ettiklerini, keyifli zaman geçirdiklerini, sabah uyanır uyanmaz müzik dinlediklerini anlattı.

Kenan İmirzalıoğlu sayesinde müzik zevkinin geliştiğini ve yeni şeyler keşfetmeyi çok sevdiğini söyledi.

Hayatı yorumlayan Sinem Kobal, hayata hep pozitif yandan bakmaya çalıştığını, hayatın karşısına çıkardığı olumlu ya da olumsuz şeylerin kendisine bir şeyler kattığını, bundan dolayı hep pozitife yöneldiğini, hayatta pişmanlıklarının olmadığını dile getirdi.

Etiketler :