Siyaha Bulaşan Kadınlar Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Siyaha Bulaşan Kadınlar Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Bir süredir medyanın gündeminde bulunan Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisi merak söz konusu oldu. Siyaha Bulaşan Kadınlar isimli diziyle ilgili iddialar ise dizi severleri harekete geçirdi. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

6 kadın karakteri anlatacak olan Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisi şimdiden merak söz konusu oldu. Ayrıca Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisi için Beren Saat, Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere’ye teklif gittiği söyleniyor.

Siyaha Bulaşan Kadınlar Dizisinin Detayları Belli Oldu

Alınan bilgiye göre Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisi için Beren Saat, Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere’ye teklif gittiği yönünde iddialar var. Fakat ünlü kadın oyuncuların teklife sıcak bakmadığı ifade edildi. 14 Haziran’da Türkiye yayınına başlamaya hazırlanan dizi konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Türkiye’nin üç ünlü kadın oyuncusuna teklif gitmesi ile gündeme gelen Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisi, merak ile bekleniyor. Ancak alınan bilgiler neticesinde üç kadın oyuncunun da teklifi kabul etmediği belirlendi.

Siyaha Bulaşan Kadınlar Dizisi İçin Kadın Oyuncu Arayışı Başladı

Kadın oyuncuların başrolü kabul etmemesi ile birlikte kadın oyuncu arayışı başladı. Bunun ardından Büşra Cebe’nin çok satan romanından uyarlanan dizi merak söz konusu oldu. Dizide Canan, Süveyda, Derya, Seyhan, Nehir, Ayfer ve Serpil isimli karakterlerin başlarından geçen olaylar anlatılacak.