Siz de Faturalarınızı %40 Düşürün!

Siz de Faturalarınızı %40 Düşürün!

Faturalarınızı düşürmeniz mümkün! Üstelik yüzde 40 civarında daha az fatura ödeyebilirsiniz? Nasıl mı? İşte bu haberimize dair merak edilen tüm ayrıntılar!

A+A-

Yıllık ortalama 3 bin 500 TL civarında elektrik, su, doğal gaz ve telefon faturası ödediğimizi hesaba katarsak; faturalarınızı düşürüyor olmanız; bütçenizi olumlu yönde etkileyecektir. Faturaları ödeme konusunda kimi zaman sorunlar yaşadığımızı da biliyoruz. Bu kapsamda faturalarınızı %40 oranında düşürmenin formülünü sizlere sunuyoruz!

Kampanyalara Dahil Olun!

Hiçbir zaman tarife değiştirmekten çekinmeyin. Firmaların kampanyalarını yakından takip edin! Siz de firmaların birbirleriyle olan rekabetlerinden olumlu yönde etkilenmek için harekete geçin! Tabi ki tarife değişikliği yapacağınız zaman birtakım durumlar size engel olacaktır. Bu durumların başında ‘’cayma bedeli’’ ilk sırada yer alır. Ancak bu konuya dair yeteri kadar bilgi sahibi olmadığımız için cayma bedeli de bizi korkutmaktadır. Oysa kısa bir araştırma neticesinde cayma bedeli ödemeden de tarife değişikliği yapmanız mümkün olacaktır.

İndirimli Fırsatlardan Yararlanın!

Kimi zaman firmalar 1 ay bedava! Ya da 1 ay indirimli fiyat! Fırsatlarını sunmaktadır. Siz de bu tarz fırsatları değerlendirmek konusunda etkili bir araştırma içerisinde olmalısınız! Yine kimi zaman engelli vatandaşlarımıza yönelik olarak yapılan indirimler de gündeme gelmektedir. Şayet böyle bir engel durumunuz mevcutsa büyük miktarda indirimlerden de yararlanabilirsiniz! Böylece hem elektrik hem doğalgaz hem telefon hem de diğer faturalarınızdan tasarruf edebilirsiniz!

Etiketler :