Son Yaz Dizisi Reytingleri Çok Düştü! Dizinin Final Yapma Riski Arttı!

Son Yaz Dizisi Reytingleri Çok Düştü! Dizinin Final Yapma Riski Arttı!

Fox TV'de yayınlanan Son Yaz dizisi hayal kırıklığı yarattı. Dizinin reytingleri çok düştü. Önümüzdeki sezon yayın hayatına devam etmesi beklenen dizi final mi yapacak? Dizi erken final yaparak izleyicileri üzebilir. Peki reytingler neden düştü?

A+A-

Son Yaz dizisi, 2 haftadır ekranlara gelmiyordu. Fox TV'nin sevilen dizisinin çeşitli nedenlerden ötürü yayınlanmadığı öğrenildi. Ancak bu hafta ekrana geldikten sonra hiç beklenmedik bir sonuçla karşılaşıldı. Reytingler oldukça düşmüştü. Bu da demek oluyor ki Son Yaz dizisi çok fazla kan kaybetti. Peki şimdi ne olacak? Dizi final yapacak mı?

Son Yaz Dizisi Reyting Sonuçları Düştü!

Son Yaz dizisinin geçtiğimiz haftalara nazaran çok daha düşük bir reyting oranıyla karşımıza çıktığı görülüyor. Total reyting grubunda 8. sıraya gerilerken, AB ve ABC1 gruplarında 5. sırada yer aldı. Başrollerinde Hafsanur Sancaktutan, Ali Atay ve Alperen Duymaz'ın oynadığı dizinin gidişatı hiç de iç açıcı değil. Verilen iki haftalık aranın etkili olduğu düşünülüyor.

Son Yaz Dizisi Final Yapacak mı?

Son Yaz dizisi, Fox TV tarafından ikinci sezon onayını aldı. Dizinin önümüzdeki sezonda da yayın hayatına devam edeceği biliniyor. Ancak bir yandan da sezon finaline 3 bölüm kaldı. Yani bu 3 bölümde de istenilen reyting oranlarına ulaşılamaz ise dizinin yeni sezonu tehlikeye girebilir. Böylesine riskli bir durumda kanal nasıl bir karar verecek göreceğiz. Belki de final kararı alınabilir.