Son Yaz Dizisinde Beklenmedik Evlilik Kararı! Savcı Devreye Giriyor..

Son Yaz Dizisinde Beklenmedik Evlilik Kararı! Savcı Devreye Giriyor..

Son Yaz dizisinin yeni bölümünde dizi severleri yeni sürprizler bekliyor. Savcı Selim Kara'nın Akgün'ün isteği karşısında çaresiz kalacağı ve ne yapacağını bilememesi de bölüme damgasını vuracak. Kurşunlar altında kalan Akgün, babası ve Selim Kara oldukça zorlu bir andan geçecek.

A+A-

Son Yaz dizisinde heyecan git gide artıyor. Dizinin yeni bölümünde olaylar daha fazla derinleşecek. Özellikle de Savcı Selim Kara'yı bekleyen sürprizin ne olduğunu merak edenler büyük gerçekle karşılaşacak. Ancak izleyiciler de başta olmak üzere herkes bu gerçeği kabullenmekte zorluk çekebilir. Başarılı dizinin yeni bölümünde Yağmur ve Akgün diziye damgasını vuracak. Peki Son Yaz'ın yeni bölümünde neler yaşanıyor? Savcı Kara'yı bekleyen gerçek ne?

Savcı Kara'nın Kızıyla Evlenmek İstiyor

Son Yaz dizisinin yeni bölümünde Savcı Selim Kara'nın kızı ile evlenmek istediğini açıklayan Akgün, bu ani kararı neden verdiğini bilmeden hareket ediyor. Savcının ise hiç beklemediği anda gelen bu isteğin yanı sıra kurşunlar altında kalması büyük olay olacak. Akgün'ün tam da kızı istedikten sonra evin kurşun yağmuruna tutulması tesadüf olarak algılanmayabilir. Yağmur'un başkasına varmasını istemeyen biri bu saldırıyı yapmış olabilir. Gelişmelerle Son Yaz dizisi çok daha iyi bir hal alacak.

Savcı Akgün'e Çok Şaşıracak

Onunla neden konuşmak istediğine anlam veremeyen Savcı Kara, Akgün'ün dayanamayıp bir anda kızıyla evlenmek istediğini ve kendisine istediğini belirtmesi Selim Kara'yı çaresiz bırakacak. Ayrıca dizide yaşanan gelişmelerin izleyicinin seveceği şekilde gerçekleşmesi de diziyi daha güzel hale getirdi. Yeni bölümde izleyiciyi sürprizler bekliyor...

Etiketler : ,