Son Yaz Dizisinde Büyük Değişiklik! Yeni Sezonda Farklı Bir Son Yaz Dizisi Göreceksiniz…

Son Yaz Dizisinde Büyük Değişiklik! Yeni Sezonda Farklı Bir Son Yaz Dizisi Göreceksiniz…

FOX TV ekranlarında yer alan dizi sezon finali yapmasının ardından hala çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Dizi ilk başta ayrılık haberleri ile sosyal medyayı salladı. Şimdi ise yeni bir ayrılık haberi geldi. Bu ayrılık haberlerin yanı sıra dizi hakkında güzel haberler var. Dizi tamamen değişiyor. Yeni sezonda farklı bir Son Yaz dizisi göreceksiniz…

A+A-

Ekranların sevilen dizisinde ayrılıklar bitmiyor. Dizinin sezon finali yapmasının ardında gelen ilk haber dizide Canan karakterini canlandıran Funda Eryiğit’in diziye veda ettiği haberi olmuştu. Şimdi ise diziden birçok ismin daha ayrıldığı haberleri gelmeye başladı. Dizi yeni sezona farklı bir şekilde devam etmeyi planlıyor. Dizi hakkında kulislerden güzel haberler var.

Son Yaz Dizisinde Ayrılıklar!

Dizinin Canan’ından sonra Olgun Toker’in diziden ayrıldığı haberleri gelmişti bu haberleri sindiremeyen dizinin hayranlarına yeni bir haber daha geldi sevilen diziden Emre Karayel, Şebnem Dönmez ve Erdem Şanlı gibi isimlerde Son Yaz dizisinden ayrıldığı bilgisi alındı. Bu haberlere çok üzülen dizinin hayranları şimdi ne olacak demeye başladı. Dizi ikinci sezona bomba gibi gelecek.

Son Yaz Dizisi İkinci Sezona Bomba Gibi Gelecek…

Dizinin senaristlerinin yoğun bir şekilde çalıştığı biliniyor. Gazeteci Birsen Altuntaş, Son Yaz dizisinin yeni sezonu hakkında bazı bilgiler açıkladı. Alınan bilgilere göre zaman atlaması yaşanacak ve dizinin çekimlerine artık İstanbul’da devam edilecek. Aynı zamanda dizinin bazı sahneleri Rize’de çekilecek. Değişen senaryosu ile dizi şimdiden merakla bekleniyor.