Son Yaz Dizisinin Başrol Oyuncusundan Şok İtiraflar! Çocukken Dedesi Tarafından İstismara Uğradı…

Son Yaz Dizisinin Başrol Oyuncusundan Şok İtiraflar! Çocukken Dedesi Tarafından İstismara Uğradı…

FOX TV ekranlarında yer alan Son Yaz dişinin başrol oyuncusundan herkesi çok şaşırtan itiraflar. Duyanlar inanamadı. Hafsanur Sancaktutan söyledikleri ile herkesi göz yaşlarına boğdu. Ünlü güzelin çocukken başına neler gelmiş. Herkesi üzen paylaşımında neler söyledi?

A+A-

Ekranların sevilen dizisi Son Yaz sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Final sezonunda dizinin başrol oyuncularından birisi diziye veda etti. Sevilen dizinin oyuncuları ise tatil yapmaya başladı. Son günlerde Türkiye gündemini derinden sarsan Elmalı davası sosyal medyada büyük ses getirmişti. Sosyal medya paylaşımlarından sonra Son Yaz dizisinin başrol oyuncusu Hafsanur Sancaktutan sosyal medyadan öyle bir paylaşım yaptı ki herkes çok üzüldü.

 Hafsanur Sancaktutan’a Ne Oldu?

Başrollerinde Ali Atay, Alp Duymaz ve Funda Eryiğit’in yer aldığı son Yaz Dizisinin başrol oyuncusu Hafsanur Sancaktutan küçükken dedesi tarafından istismara uğramış. Son zamanlarda gündemden düşmeyen iki çocuğun başına gelenlerin sosyal medyada büyük yankı uyandırmasıyla birlikte bir itirafta güzel oyuncudan geldi. Açıklamaları ile şaşırtan güzel sadece dedesi değil komşu ve iş arkadaşları tarafında da istismara uğradığını söyledi.

Hafsanur Sancaktutan’ın Büyük İtirafı!

 Büyük ses getiren itiraf; "İTİRAF EDİYORUM! Dedem tarafından istismara uğradım. Pedofili bir adamın torunuydum. Kuzenlerin, iş arkadaşlarım, komşularım tarafından taciz edildim. Utanmıyoruz. Korkmuyoruz. Yalnız olmadığımızı biliyoruz" dedi. Başarılı oyuncun paylaşımından sonra hayranları destek mesajları atmaya başladı.

hafta.png