Son Yaz Dizisinin Fişi Resmen Çekildi! İzleyicilerden Yapımcıya Tepki Geldi

Son Yaz Dizisinin Fişi Resmen Çekildi! İzleyicilerden Yapımcıya Tepki Geldi

FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşan Son Yaz dizisinden hayranlarına kötü bir haber geldi. Sevilerek izlenen dizinin yeni bölümünün bu hafta ekranlara gelmeyeceği açıklandı. Dizi severler 7 Mayıs Cuma günü Son Yaz dizisinin neden ekranlara gelmeyeceğini merak ediyor.

A+A-

Alperen Duymaz, Cengiz Okuyucu ve Funda Eryiğit gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Son Yaz dizisinden izleyicisine kötü haber geldi. Burak Arlıel'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunun Cem Görgeç, Deniz Dargı ve Cenk Boğatur'a ait olduğu San Yaz dizisi her hafta Cuma günü izleyicisi ile buluşuyordu.

Son Yaz Dizisi Bu Hafta Yayınlanmayacak!

Son Yaz dizisi bu hafta yayınlanmayacak! Fakat 7 Mayıs Cuma günü yayınlanması beklenen dizinin bu hafta ekranlara gelmeyeceği ortaya çıktı. FOX TV ekranlarında her hafta Cuma günü izleyicisiyle buluşan Son Yaz dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak.

son-yaz-dizisinin-fisi-resmen-cekildi-izleyicilerden-yapimciya-tepki-geldi.jpg

Son Yaz dizisi yerine FOX TV ekranlarında Cuma günü Kafalar Karışık adlı sinema filmi izleyici ile buluşacak. Dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığını dair henüz net bir açıklama yapılmadı. Alınan bilgiler neticesinde koronavirüs tedbirleri kapsamında dizi çekimlerine 1 hafta ara verildiği düşünülüyor.

Dizinin Yeni Bölümü; 14 Mayıs Cuma Günü

Dizinin yeni bölümü; 14 Mayıs Cuma günü. Son Yaz dizisi 14 Mayıs Cuma günü ekranlara gelecek. İzmir ve İstanbul'da çekimleri devam eden dizide Akgün karakterine hayat veren Alperen Duymaz, suç dünyası içine bürünmüş birine hayat veriyor. İzleyici tarafından sevilen dizi, her hafta heyecan ve aksiyon sahneleri ile ekranlara geliyor.

Etiketler :