Songül Öden'den Uysallar Dizisinde Şok Yaratan Performans! Adeta Masaya Çıktı

Songül Öden'den Uysallar Dizisinde Şok Yaratan Performans! Adeta Masaya Çıktı

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan oğlum dizisinde rol alan Songül Öden, sergilediği performans ile ağızları açık bıraktı. Yetenekli oyuncu bu defa uysallar dizisinde izleyicinin ağzını açık bıraktı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Dizi ve film dışında tiyatro ile de ilgilenen yetenekli oyuncu Songül Öden, netflix'te ekranlara gelen uysallar dizisi ile izleyicilerin karşısına çıktı. Ünlü oyuncu uysallar dizisinde sergilediği performans ile herkesi şaşkına çevirdi. 

Tüm Gözler Songül Öden'in Üzerinde

Oğlum dizisinde sergilediği performans acılı bir anneyi gözler önüne serdi. Oğlum dizisinde Zeynep karakterine hayat veren yetenekli oyuncu bu defa uysallar dizisi ile gündeme geldi. Ekrandaki bu dram dizisinde başarılı performansı ile büyük beğeni topladı. Ünlü oyuncu netflix dizisi olan uysallar ile bambaşka bir karakterle birlikte izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Songül Öden Yine Şaşırttı

Haluk Bilginer, Erkan Öner Erkan ve Uğur Yücel ile başrolü paylaşan Songül Öden, uysallar dizisinde 2 çocuk annesi olan Nil karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Çarşamba ekrana gelen Oğlum dizisinde ise Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Nihal Yalçın ve Timur Acar ile başrolde yer alıyordu. Bunun ardından dram projesine dahil olan yetenekli oyuncu yine büyük bir başarı topladı. 30 Mart’ta yayınlanmaya başlanan ve 8 bölümden oluşan mini dizi Uysallar dizisi de yoğun ilgi görüyor.