Sosyal Medyada Savaşçı Dizisi Depremi!

Sosyal Medyada Savaşçı Dizisi Depremi!

Yakın zamanda izleyicisiyle buluşacak olan Savaşçı dizisinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Ardı ardına dizi filmin fragmanları yayınlanırken; dizinin yeni Kağan Bozok’unun paylaşımları sosyal medyada geniş yer alıyor! İşte detaylar!

A+A-

Yaklaşık olarak 5 aydır yayında olmayan bir dizi olarak karşımıza çıkan Savaşçı; nihayet geri dönüyor. Dizi filmin uzun süreden bu yana yayında olmamasına rağmen hayranlarının diziye hala bağlı kalması ise şaşırtıcı bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Savaşçı özellikle sosyal medyada gündemde kalan dizilerin arasında yer alır. Dizi filmin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı sorusu ise; hayranlarını meraklandırıyor!

Savaşçı 100. Bölümde Ara Vermişti!

100. bölümden sonra ara veren Savaşçı yeniden izleyicisiyle buluşuyor! Bu arada dizinin yeni Kağan Bozok’unun Sosyal medyadan yayınladığı fotoğraf adeta deprem etkisi oluşturdu! Dizi filmin son zamanlarda fragmanlarının peş peşe yayınlandığı da biliniyor. Böylece dizinin hayranları Savaşçı’nın yeni bölümünü merakla beklemeye başlıyor! Özellikle kadrosunda geniş bir revizyona giden dizide, yeni sezonda çok sayıda farklı yenilik de yaşanacağa benziyor!

Bu arada dizinin yeni Kağan Bozok’unun kim olduğu sorusu da yanıtını buldu! Bu isim Tamer Karadağlı! Bu haberin yayılmasından kısa süre sonra sosyal medyada bu haber gündem oldu. Dizinin yeni bölümlerinde nasıl gelişmelerin yaşanacağı ise şimdiden merak edilmeye başlandı. Özellikle yeni kadrosuyla Savaşçı dizisinin çok daha iddialı olacağı ifade ediliyor!

Etiketler : ,