Star Ekranlarında Yeni Bir Soluk! Merakla Beklenen Dizi Yayında..

Star Ekranlarında Yeni Bir Soluk! Merakla Beklenen Dizi Yayında..

Star TV ekranlarında bu akşam yeni bir dizi daha başlıyor. Dizinin adı Sana Söz olarak açıklandı ve şimdiden büyük bir merak uyandırdı. Dizinin konusu ve diğer detaylar paylaşıldı. Şimdi seyirciye sadece diziyi izlemek kaldı.

A+A-

Star TV ekranlarında yeni bir dizi daha başlıyor. Kadrosu ve konusu ile dikkat çeken dizinin normalde şimdiye kadar çoktan ekranlara gelmesi bekleniyordu. Ama son dakika alınan kararlarla beraber yayın günü birkaç kez değişikliğe uğradı. Çok sık değişikliğe uğrayan yayın tarihi sonunda resmen kararlaştırıldı.

Sana Söz dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranlarda!

Sana Söz dizisi tüm değişikliklere rağmen bu akşam ilk bölümüyle Star ekranlarında izleyicilerinin karşısına çıkacak. Dizi heyecan dolu ilk bölümüyle reyting savaşlarına adını yazdıracak.

Sana Söz dizisi kısa konusu:

Sana Söz  dizisinde , Elif Karaca ülkenin en çok izlenen ve merakla takip edilen "Elif Karaca ile Sessiz Kalma" programının sahibidir . Elif, yaşamını, çocukluğundan bu yana gözlemlediği kötülük ve adaletsizliklerin sonunu getirmeye adamıştır. Cinayet Büro komseri Ömer de, tıpkı Elif gibi hayatı boyunca kötü insanların sonunun gelmesi için uğraşmıştır