STAR TV 2 Dizinin Daha Fişini Çekti! Yalı Çapkını, Ömer, Çöp Adam, Yüzyıllık Mucize Bitiyor Mu?

STAR TV 2 Dizinin Daha Fişini Çekti! Yalı Çapkını, Ömer, Çöp Adam, Yüzyıllık Mucize Bitiyor Mu?

Star TV bir yapıma daha veda etmeye hazırlanıyor. Yalı Çapkını ile aynı yapım şirketine sahip olan o dizi için final kapıda! Kanal kesin kararı verdi!

A+A-

Star TV’nin ekranlara gelmekte olan bir dizi için daha final kararı aldığı öğrenildi. OGM Pictures’in ünlü dizisi 100. Bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Bilindiği üzere OGM Pictures, bu sezon birçok yeni diziye imza atmıştı. Bunlar: Yalı Çapkını, Çöp Adam, Ömer ve en son başlayan Yüz Yıllık Mucize yapımlarıdır.

HANGİ DİZİ İÇİN FİNAL KARARI ALINDI?

Stellar Yapım’la içerik anlaşmasına giden Star TV, yeni bir günlük diziye imza atmıştı. Toprak ve Fidan adlı bu dizi bir süredir ekranlardaki yerini koruyordu. Başrollerinde Hazal Adıyaman ve Osman Aydın’ın yer aldığı dizi, beklenmedik bir kaza sebebiyle birbirlerinden ayrılmak durumunda kalmış Toprak ve Fidan karakterlerinin hüzün dolu hikâyesini konu alıyordu. Ahmet Köşeoğlu, Gökçen Eroğlu, İnan Güngören, Can Özdemir, Banu Özyürek ve Nur Kıymaç’ın kaleme aldığı Toprak ile Fidan 100. bölüm itibariyle ekranlara veda edecek.

GECENİN UCUNDA DİZİSİNİN DE SONU GELDİ!

1 ay içinde 2. bir karar alarak Gecenin Ucunda dizisinin de yayın hayatına son verecek olan Star TV bir vedaya daha hazırlanıyor. Sizler bu beklenmedik vedalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler : ,