Star TV Ada Masalı Dizisi Haziran'da Başlıyor mu? Dizinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Star TV Ada Masalı Dizisi Haziran'da Başlıyor mu? Dizinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosu merak ediliyor. Ayrıca dizi ne zaman başlayacak merak edilmekte. Dizide oynayan oyuncular oldukça başarılı isimlerden oluşuyor. Konusuyla dikkatleri üzerine toplayan dizi Star TV'de yayınlanacak.

A+A-

Star TV, yeni dizi projelerini duyurmaya devam ediyor. Başrolde ünlü isimlerin oynadığı dizinin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Ayrıca dizi ne zaman yayınlanacak? Yaz dizisi olarak karşımıza çıkacak yapımda merak edilen pek çok şey var. İşte dizinin başrol oyuncuları ve çok daha fazlası...

Ada Masalı Oyuncu Kadrosu

Ada Masalı dizisinde Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, İpek Tenolcay, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener oynuyor.

Ada Masalı Ne Zaman Başlayacak?

Ada Masalı dizisinin yayın tarihi ve ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Diziyle ilgili gelişmeler arasında henüz bu soruların cevabı bulunmuyor. Dizi hazırlık sürecinde olduğu için yayın tarihi hakkında henüz bir bilgi vermemiz mümkün değil. Ancak gerekli hazırlıklar tamamlandığında Haziran ayı içerisinde yayınlanabilir. En az bir hafta öncesinden diziyle ilgili net bilgi verilecektir.

Ada Masalı Dizisi Konusu

Ada Masalı dizisinin konusu Derya ve Deniz karakterleri arasında şekillenecek. İkilinin aşkı üzerine yaşanacak bazı olaylar dizinin seyrini değiştirecek. Ayrıca yaz dizisi olmasından ötürü duygusalığın bir kademe daha önde olacağını söyleyebiliriz. Dizinin fragmanı yayınlandığında konuyu daha net anlayabileceğiz.