STAR TV Harekete Geçti! Dizilerin Tek Tek Fişlerini Çekmeye Başladı..

STAR TV Harekete Geçti! Dizilerin Tek Tek Fişlerini Çekmeye Başladı..

Star TV tüm dizilerini bitiriyor mu? Star TV hangi diziler hakkında final kararı verdi. Star TV Menajerimi Ara, Akrep, Sefirin Kızı ve Seni Çok Bekledim dizilerinin final tarihlerini açıkladı. Diziler kaçıncı bölümde final yapacak. Kanal başka ne gibi bir karar aldı? İşte haberin detayları…

A+A-

Sezonu kötü geçiren kanallardan biri olan Star TV 4 dizinin fişini çekti. Yeni sezona başlamadan önce kanal 4 dizinin finali yapacağını açıkladı. Kanal, Menajerimi Ara adlı dizinin büyük çıkış yakaladığını fakat istenilen reytingleri veremediğini açıkladı.

star-final-karari.jpg

Bunun dışında İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz'in başrol aldığı Seni Çok Bekledim dizisi de final yapma kararı aldı.

Neslihan Atagül'ün Sefirin Kızı adlı diziden ayrılmasının ardından proje reyting olarak yere çakıldı. Yapımcı Neslihan Atagül yerine Tuba Büyüküstün'ü başrole getirse de dizi finali garantiledi.

star-final-karari-001.jpg

Son olarak Bekir Aksoy, Demet Akbağ ve Evrim Solmaz'ın baş rol aldı Akrep dizisi de istenilen reytingleri yakalayamadı. Star TV yeni sezona başlamadan önce bu 4 dizinin fişini çekti.

Öte yandan alınan bilgiler doğrultusunda Seni Çok Bekledim ve Sefirin Kızı dizilerinin sezon onayı aldığı ortaya çıktı. Bunun dışında kanal ve yapım ekibinin Akrep dizisini devam ettirmek istediği belirlendi. Fakat Menajerimi Ara adlı dizinin akıbeti ise henüz belli değil.