Star TV Yeni Dizisi İçin Erken Final Kararı Verebilir!

Star TV Yeni Dizisi İçin Erken Final Kararı Verebilir!

Star TV'ye ait dizilerden biri kesin olarak final yapacak. Çünkü aldığı reyting sonuçları o kadar düşük ki izleyiciler gözlerine inanamadı. Diziyi izleyen resmen yok gibi bir şey. Koskoca Star TV'ye ait reyting sonuçları bu kadar düşükken yeni sezonda final yapacağı kesinleşti. Ekranlara veda edecek dizinin ismi nedir?

A+A-

Star TV, yeni dizi sezonunda yapımlar için harekete geçti. Pek çok önemli diziyle karşımızda olacak kanalın, reyting sonuçlarına göre birkaç dizi ile yollarını ayıracağı konuşuluyor. Diğer yapımlara gün ayırabilmek için bu kararı verdiği öğrenildi. Üstelik, inanılmaz düşük sonuçlar elde eden bir dizinin biletini çoktan kesmeye karar verdi. Çünkü bu dizinin sahip olduğu reytingler çok aşağıdaydı. Hangi Star TV dizisi final yapacak?

Kazara Aşk Ekranlara Veda Ediyor

Star TV'de ekrana gelen ve her bölümüyle gittikçe reyting kaybetmeye başlayan dizi, ilgisini neredeyse tamamen kaybetmiş durumda. Dizi, az bilinen ve sıklıkla izlenmeyen kanallardan bile geride kaldı. Kanal 7'deki dizilerin reyting skorları Kazara Aşk'ı geçmeyi başardı. Total reyting sonuçlarında 31. sırada olan, AB'de 76. sıra ile herkesi üzen yapım, final yapmaktan başka bir çare bırakmadı.

Star TV Kararıyla Final Yapacak

Kazara Aşk dizisinin Star TV'nin aldığı karar sonrası final yapacağı öğrenildi. Kanalın hali hazırda reytingleri düşük dizilerle vedalaşacağı bilinen bir gerçek ancak bu kadar düşük reytingli dizi için apar topar bir dizi finali ayarlanabilir. Hatta final dahi yayınlanmadan sona ermesi bekleniyor. Ümit Kantarcılar ve Sude Zelal Güler'in gösterdiği güzel performansa rağmen dizinin izlenme oranları bir türlü iyileşmedi.

Etiketler :