Star TV Yeni Dizisi Kâğıt Evin Fişini Çekti

Star TV Yeni Dizisi Kâğıt Evin Fişini Çekti

Star TV ekranlarının yeni dizisi Kâğıt Ev’den kötü haber geldi. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu Nur Fettahoğlu ve Tuvana Türkay gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Kâğıt Ev dizisi ilk 2 bölümü ile ekranlara geldi. Dizi yayınlandığı günden buyana istenilen reytinglere ulaşamadı.

A+A-

Dizi ilk 2 bölüm yayınlanmasının ardından reytinglerde istenilen başarıyı ulaşamadı. Pazartesi akşamları izleyici ile buluşan Kâğıt Ev dizisi 2 bölümü geride bıraktı. İlk 2 bölümünün ardından Star TV Kâğıt Ev dizisinde istenilen reytinglere ulaşamadı.

Kanal ve Yapım Ekibi Dizi Hakkında Karar Verdi

Kanal ve yapım ekibi dizi hakkında karar vardı. Pazartesi akşamlarının yeni dizisi Kâğıt Ev reyting şoku yaşadı. İlk 2 bölümünde beklenilene alamayan Kâğıt Ev dizisi başarılı oyuncuları ve konusu ile öne çıkmıştı.

star-tv-yeni-dizisi-kagit-evin-fisini-cekti.jpg

Fakat Pazartesi akşamı ATV’de izleyici ile buluşan Maraşlı, FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma ve TRT 1'de ekranlara gelen Büyük Selçuklu dizisi ile yarışamayan Kağıt Ev dizisi 2. bölümünde ilk ona dahi giremedi. Bundan dolayı Star TV istenilen reytingleri ulaşamayınca Kâğıt Ev dizisinin fişini çekmeye karar verdi.

Dizi Final Yapmaya Hazırlanıyor!

Dizi final yapmaya hazırlanıyor! 03 medyanın yapımcılığını üstlendiği Kâğıt Ev dizisi final yapacak. Dizi, reytinglerinde istenilen başarıya ulaşamadığı takdirde Haziran ayının başında ekranlara veda edecek.

Kanal ve yapım ekibinin beklemediği bir şekilde düşük reytinglere sahip olan dizi 4 bölüm daha reytingleri zorlamaya devam edecek. Yasak Elma dizisinden Nesrin Cavadzade’nin ayrılması ile kopan reytingler Kâğıt Ev dizisine yansıyabilir.

Etiketler :