Suçlu Dizisi Başlıyor! Suçlu Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu Tam Liste..

Suçlu Dizisi Başlıyor! Suçlu Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu Tam Liste..

Erken Petekkaya'nın başrolde olduğu Suçlu dizisiyle ilgili yeni gelişmeler ortaya çıktı. Star TV'nin yeni dizisi ne zaman başlayacak? Üstelik dizinin oyuncu kadrosu da açıklandı. Ünlü isimlerin oynayacağı dizinin konusu polisiye tarzında olacak. Ancak çok daha farklı bir yapım bizleri bekliyor. İşte diziyle ilgili detaylar...

A+A-

Suçlu dizisi, yeni sezonda pek çok kişinin beklediği bir dizi haline geldi. Star TV, yeni hamlesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Çünkü dizinin sahip olduğu konu ve oyuncu kadrosu fazlasıyla iyi. Proje için hiçbir masraftan çekinilmedi. Ayrıca oyuncularla görüşme sağlanırken projeye katılmaları konusunda önemli tekliflerde bulunuldu. Peki dizide kimler oynuyor? Erkan Petekkaya'ya eşlik edecek kadın başrol oyuncusu da belli oldu. Dizinin konusu az çok tahmin edilebiliyor.

Suçlu Dizisi Konusu Nedir?

Suçlu dizisi, çeşitli cinayet davalarına bakan polisleri konu alacak. Cinayetlerin nasıl çözüleceği ve bu aşamada yaşanılanlar dikkatle izlenecek. Klasik polisiye dizilerinden biraz daha farklı olması bekleniyor. Dizide yaşanacaklar karşısında izleyiciler merakla beklentileri sürdürmekte. Özellikle de başrol oyuncularını öğrenenler Star TV'den yayın tarihi açıklaması beklemeye başladı.

Suçlu Dizisi Oyuncuları

Suçlu dizisinde Erkan Petekkaya ile Nehir Erdoğan başrolde oynayacak. İkiliye eşlik edecek diğer isimlerin ise Emin Olcay, Serkan Altunorak, Ayçin İnci, Aslıhan Kapanşahin, Hivda Zizan Alp, Cansın Çekili ile Atakan Hoşgören olduğu biliniyor. Yeni sezona bomba gibi giriş yapacak dizinin Ekim ayında yayınlanması muhtemel.