Survivor 2021 Beklenen Reytingi Yapamadı Final Yapabilir

Survivor 2021 Beklenen Reytingi Yapamadı Final Yapabilir

Türk ve dünya televizyonlarının en heyecanlı yarışmalarından olan Survivor 2021 sezonunun erken final yapması bekleniyor. Ülkemizde uzun yıllar yüksek reytinglere ulaşarak izleyiciyi ekrana kilitleyen yarışmanın bu sene biraz sönük geçtiği düşünülüyor. Yarışmadaki bu durum reytinglere de yansıyınca yarışmanın erken bitirilebileceği haberleri de çıkmaya başladı.

A+A-

2021 sezonundaki oyuncuların performanslarının düşçük olduğu bu sebeple de yeterince heyecanın ekranlara yansımadığı belirtiliyor. Yarışmanın seyirci kaybetmesi sebebiyle yakın zamanda final yapabileceği belirtiliyor. Geçen seneye göre çok sönük geçen yarışmadaki yarışmacıların da performansları oldukça düşük. Bu durum doğrudan reytinglere yansıyor. Yarışmada final kararı alınıp alınmadığı ve ne zaman bu finalin yapılacağı merak edilen konular arasında yer alıyor.

Survivor 2021 Reytingleri Neden Düştü

Hayatta kalma mücadelesinin ön planda olduğu Survivor yarışmasında yarışmacıların bunun için kıyasıya mücadele etmeleri gerekiyor. Yarışmanın 2021 sezonunda yarışmacıların ödüllere ulaşmak için çok fazla performans gösteremedikleri görülüyor. Bu durum seyircilere yansıyor ve yarışmanın reytinglerinde çok büyük bir düşüş yaşanıyor.

Geçen sezon birinci sıralarda yer alan yarışma bu sezon yedinci sıraya kadar indi. Bu durum yarışmanın artık final yapması gerekiyor şeklinde yorumlandı. Yarışmacıların önümüzdeki haftalarda yeterince hareketli bir yarışma ortamı oluşturup oluşturmayacağı merakla bekleniyor. Yarışma ile ilgili seyirci tarafından böyle bir beklenti olmasına rağmen henüz Acun Ilıcalı tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil. Önümüzdeki günlerde bu konu ile ilgili açıklama yapılması bekleniyor.

Etiketler :