Survivor 2021'de Adaya Veda Eden İsimler Şok Etti! Çağrı Atakan Ayrılıkla İlgili Konuştu!

Survivor 2021'de Adaya Veda Eden İsimler Şok Etti! Çağrı Atakan Ayrılıkla İlgili Konuştu!

Survivor'da yakın zamanda acil konsey toplandı ve bazı kararlar verildi. Bu kararlardan etkilenen şüphesiz ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımından ayrılan iki ismin de oldukça etkili bir yarışmacı olduğu biliniyor. Peki Çağrı Atakan Survivor 2021'den ayrıldı mı? Diskalifiye olan bir oyuncuyla beraber Çağrı Atakan'ın da programdan ayrılabileceği iddia ediliyordu.

A+A-

Survivor'da inanılmaz olaylar yaşanıyor. Bu hafta toplanacak konseyde iki ayrılık birden gerçekleşecek. İki ayrılığın da ünlüler takımından olması büyük şok etkisi yaratacak. Sayı bakımından eksik kalacakları için bu boşluk nasıl doldurulacak merak ediliyor. Yine yedeklerden oyuncu mu gelecek? Bu sefer çok daha farklı bir sistemin uygulanacağı konuşuluyor. Aynı zamanda adaya veda edecek isimler de kesinleşti.

Barış Özbek Diskalifiye Oluyor!

Barış Özbek'in sakatlık nedeniyle Survivor'a daha fazla devam edemeyeceği belirtildi. Bu nedenle Acun Ilıcalı'nın açıklamasıyla adaya veda edecek ilk isim Barış Özbek oldu. Survivor'da zaman zaman oyuncuların başına gelebilen sakatlıklar kimi zaman kısa vadeli kimi zamansa uzun vadeli olabiliyor. Uzun vadeli olduğu vakitlerde oyuncunun adadan diskalifiye olması gerekiyor.

Çağrı Atakan Survivor'dan Ayrılacak mı?

Çağrı Atakan'ın geçirdiği sinir krizi sonrası sözleri Survivor'a damgasını vurmuştu. Programın etkili oyuncularından olması nedeniyle uzun süredir konuşulan Çağrı Atakan, Survivor 2021'den ayrılıp ayrılmayacağını açıklayacaktı. Acun Ilıcalı'nın "kendi kararınla gidersen mutlu olurum" sözlerinin Çağrı Atakan'ı etkilediği öğrenildi. Bu sözler üzerinden bir açıklama yapan Çağrı Atakan ise kararını açıkladı.

Çağrı Atakan Survivor 2021'e Veda Etti

Survivor 2021'e olaylı bir şekilde veda eden Çağrı Atakan, burada daha fazla kalırsa gurursuzluk etmiş olacağını söyledi. Annesinin hatrı için de bunun yaşanmasını istemedi ve Survivor 2021'den ayrıldı. Söz konusu ayrılık oldukça olaylı bir nedenden ötürü gerçekleştiğinden izleyiciler ne yapacağını bilemedi. Bu ayrılık kararının en yakın zamanda yayınlanması bekleniyor.

Etiketler : ,