Survivor 2022 All Star'a Katılacak Yarışmacılar Belli Oldu! Acun Ilıcalı Survivor 2022'ye Katılacak İsimleri Tek Tek Açıkladı

Survivor 2022 All Star'a Katılacak Yarışmacılar Belli Oldu! Acun Ilıcalı Survivor 2022'ye Katılacak İsimleri Tek Tek Açıkladı

Survivor 2022 All Star'da kimler yarışacak merak ediliyor. Pek çok kişi bu yarışmayı beklemekte. Geçtiğimiz yıllara damgasını vuran yarışmacılar All Star'da tekrar bir araya gelecek. Kadronun karışık ve popüler kişilerden oluşması muhtemel. Peki Survivor 2022 ne zaman başlıyor?

A+A-

Survivor 2022 All Star, daha önce yarışmış ve iz bırakmış yarışmacıların tekrar katılmasıyla gerçekleşecek. Daha önceki All Star mücadeleleri severek izlenmişti. Şimdi ise kimlerin katılacağı merak konusu haline geldi. Son zamanlarda bazı isimlerin katılacağı iddia edilse de resmi olarak açıklanan bazı yarışmacılar heyecanlandırdı. Cemal Can Canseven'in birinci olduğu Survivor 2020'den kalma bir yarışmacının All Star'da yerini aldığı belirtiliyor.

survivor-1528.jpg

Survivor 2022 All Star Yarışmacıları

Survivor 2022'nin All Star yarışmacıları arasında ilk sırayı Barış Murat Yağcı kaptı. Başarılı isim hem oyunculuk hem de modellik yaptı. Daha önce Survivor 2020'de 2. olarak adından söz ettiren ünlü isim, All Star kadrosuna seçildi. Kendisine eşlik edecek diğer yarışmacılar da merak ediliyor. Şimdilik onun haricinde açıklanan bir isim yok. Ancak bir süre sonra açıklanacaktır.

Survivor 2022 Ne Zaman Başlıyor?

All Star seçmeleri yapıldıktan sonra 2021 yılı sonu veya 2022 başı yarışma hakkında daha fazla detay verilecektir. Dolayısıyla Survivor 2022 All Star için birkaç aylık süre kaldı diyebiliriz. Yarışma programı TV8'de yayınlanacak. Ne zaman başlayacağı da bizzat fragmanlarla duyurulacak. Acun Ilıcalı'nın sunduğu programda nefes kesen bir yarışma heyecanı izleyicileri bekliyor.

ensonmedya.com