Survivor erken final mi yapıyor? Açıklama Acun Ilıcalı'dan Geldi

Survivor erken final mi yapıyor? Açıklama Acun Ilıcalı'dan Geldi

Televizyon ekranlarının beğeniyle seyredilen yarışma programı Survivor Türkiye Ünlüler Gönüllüler'in erken final yapacağı iddiası ortalığı kasıp kavurdu. Peki, meydana gelen peş peşe depremler tüm Türkiye’yi derin bir yasa boğarken Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor Türkiye bitiyor mu?

A+A-

Üst üste yaşanan depremlerin arkasından TV ekranlarında faaliyet gösteren diziler ve eğlence programları 2 hafta süresince yayına girmedi. Büyük bir ilgiyle takip edilen ve geniş bir hayran kitlesine sahip Survivor’da bu süreçte yayına girmeyen yarışma programlarından bir tanesi oldu.

21 Şubat Salı tarihinde yeni bölümüyle ekranlara dönen Survivor'da yarışmacılara deprem haberinin duyurulmasının ardından altı ismin birden çekilme kararı aldığı konuşuldu. Aynı zamanda reytinglerde bu sezon beklenenin altında kalan Survivor Türkiye Ünlüler Gönüllüler programının erken final yapacağı söylentisi ortaya atıldı.

Survivor Erken Final mi Yapıyor?

Sosyal medya platformunda hızla yayılan iddialara göre, bu sezon reytinglerde hedeflediği sonuçlara ulaşamayan Survivor Türkiye Ünlüler Gönüllüler programının erken final yapacağı iddiası ileri sürüldü. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş’ta yaşanan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler on ilde birden hissedilmişti. Aynı zamanda Hatay’da 6,4 ve 5,8 büyüklüğünde 2 büyük deprem meydana gelmişti. Yaşanan bu olayların ardından Survivor Türkiye Ünlüler Gönüllüler programının final tarihinin erkene çekileceği iddia edilse de konuya yönelik henüz bir açıklama gelmedi.

Etiketler : ,