Survivor Yarışmacısı Evleniyor! Acun Ilıcalı Nikah Şahidi Olacak mı? Açıklama Geldi

Survivor Yarışmacısı Evleniyor! Acun Ilıcalı Nikah Şahidi Olacak mı? Açıklama Geldi

Survivor'un sevilen isimlerinden Sercan Yıldırım evliliğe doğru adım atıyor. 24 yaşındaki Nihan önel ile hayatını birleştirme kararı aldı. İsteme töreninden gelen görüntüler ikilinin çok mutlu olduğunu gösteriyor. Peki Sercan Yıldırım Survivor'a kesin olarak katılacak mı? Evlilikten sonra hedef Survivor All Star...

A+A-

Survivor'daki başarılı performansı ile gündeme gelen Sercan Yıldırım, adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü ismin evlenmesine az bir zaman kaldı. Kız isteme töreni gerçekleşti ve ikilinin birlikteliği resmileştirildi. Türk örf ve adetlerine göre gerçekleşen bu isteme geleneğinde, eğlenceli anlar da yaşandı. Acı kahve deneyimi ve çok daha fazlası Sercan Yıldırım'a sürpriz oldu. Peki Sercan Yıldırım Survivor'a da katılacak mı?

Önce Evlilik Sonra Survivor!

Evlilik için gerekli hazırlıkların neredeyse tamamlandığı belirtiliyor. 24 yaşında olan yoga eğitmeni Nihan Yönel ile hayatını birleştirme kararı aldı. Oldukça heyecanlı ve mutlu oldukları kameralara yansıdı. Sercan Yıldırım, evlendikten sonra Survivor'a giderek yarışacak. Bu şekilde yoğun bir tempo kendisini bekliyor.

Saç Ektirerek Gündeme Gelmişti

Yeni imajıyla dikkat çeken Sercan Yıldırım, saç ektirmişti. Ektirdiği saçları ile Instagram'da paylaşımlar yapıyor. Daha önce saçsız olarak alıştığımız ünlü isim artık saçlarıyla güzellik saçıyor. Sercan Yıldırım ve Barış Murat Yağcı'dan başka hangi isimler Survivor All Star kadrosunda yer alacak göreceğiz. 2022 yılı Survivor için çok hareketli geçecek.

 

Etiketler : ,