Survivor Yarışmacısı Hastanelik Oldu! Kan Donduran Olayı Perde Arkası…

Survivor Yarışmacısı Hastanelik Oldu! Kan Donduran Olayı Perde Arkası…

Survivor yarışması final yaptı fakat yarışmacıları ile ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Daha önce yarışmacıların itirafları sosyal medyayı sallarken bu sefer şiddet haberleri ile gündeme gelmeye başladılar. Hangi Survivor yarışmacısının içinden canavar çıktı. Sevgilisinin anlattıkları ortalığı karıştırdı…

A+A-

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor bu sefer farklı bir skandal ile ortalığı karıştırdı. Survivor yarışmacısı sevgilisi boğmaya çalıştı bu yetmez gibi birde hastanelik ettiği iddia edildi. Yarışma programında agresif tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Yunus Emre Özden bu sefer yaptığı ile herkesi şok etti.

Sevgilisine Şiddet Uyguladı…

Yunus Emre Özden sevgilisine şiddet uyguladı ve onu boğmaya çalıştı. Yaşadıklarından sonra soluğu karakolda alan genç kadın yaşadıklarını sosyal medya üzerinde anlattı. Berisa Gözen sosyal medyadan, “kadına gücü yeten erkekler acizler iyi görünüp numara yaparlar istedikleri olmayınca şiddet her türlüsüne lanet olsun” ifadesini kullandı.

Yunus Emre Özden’den Şikayetçi Oldu!

Berisa Gözen hastaneden çıkar çıkmaz ilk işi sevgilisinden şikayetçi olmak oldu. Daha sonra şikayetçi olduğu evrakları sosyal medya hesabından herkes ile paylaştı. Yaşadıklarını anlatmakta zorluk çeken kadın hakkını sonuna kadar arayacağını ifade etti. Sosyal medyadan paylaşılan haber sonrası herkes genç kadına destek oldu.

Etiketler : ,