Survivor Yarışmasındaki Gizli Sırlar Ortaya Çıktı! Herkesi Şok Eden Açıklamalar…

Survivor Yarışmasındaki Gizli Sırlar Ortaya Çıktı! Herkesi Şok Eden Açıklamalar…

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarılması Survivor bitmesinin ardından şok iddialar ile gündemi sallamaya devam ediyor. İsmail Balaban’ın şampiyon olduğu yarışmada neler oluyor… Yarışma sonrası gelen itiraflar ortalığı karıştıracak türden. Bakın Acun Ilıcalı’nın favori ismi kimmiş? Survivor yarışmasının gizli sırları…

A+A-

Her yıl birbirinden farklı yarışmacıları ile televizyon başındaki izleyiciye renkli anlar yaşatan Survivor yarışması kısa bir süre önce final yaparak ekranlara veda etti. Yarışma programı bitti ama bu seferde program yapımcısı Acun Ilıcalı ile gündeme geldi. Ilıcalı’nın yarışma programındaki favori ismi ifşa edildi. Yarışmanın şampiyonunu bile geride bırakan isim herkesi şaşırttı.

Survivor Yarışmasının Bilinmeyenleri…

Aksiyonun ve heyecanın hiç eksik olmadığı yarışma programından şok iddialar ortaya atıldı. Daha önce Dora’dan gelen samimi itiraflarla en çok konuşulan İsmail için parkurun değiştirilmesi itirafı olmuştu. Aleyna Çalışkan ve Aleyna Kalaycıoğlu’ndan şok itiraf çaldıkları içeceklerin içinde alkol varmış. Şimdi ise bomba gibi bir iddia geldi bakın Acun Ilıcalının favorisi kim?

Acun Ilıcalı’nın Favori İsmi…

Survivor yarışmacılarından olan Hayrettin katıldığı bir programda samimi itiraflarda bulundu. Programın sunucusu “Poyraz'ın, Berkay'ı da harcadığını düşünüyorum, yoksa Berkay final koltuğuna kadar giderdi” demesinin üzerine Hayrettin gerçekleri açıkladı. Berkay’ın orada kendi bacağına sıktığını daha sonra ise Acun Ilıcalı’nın favori isminin Berkay olduğunu söyledi. Hatta Berkay gitmeden 4-5 hafta önce Acun Ilıcalı’nın bunu onlara söylediğini iddia etti. Bu iddiaların üzerine dikkat çeken diğer bir olay ise sona kalan 4 yarışmacının tatil ödülü kazanmalarına rağmen Berkay’ın da onlarla birlikte gönderilecek olmasıydı.