Survivor'da Bu Hafta Kim Elendi? Gönüllüler Takımından Bir İsim Adadan Ayrıldı!

Survivor'da Bu Hafta Kim Elendi? Gönüllüler Takımından Bir İsim Adadan Ayrıldı!

Survivor 2021'de büyük çekişme sürüyor. Zaman zaman aralarında tartışma çıkan iki grupta da bu hafta için sessizlik hakimdi. Ancak bu hafta elenen ismin açıklanmasıyla gönüllüler takımı önemli bir kayıp yaşadı

A+A-

Survivor 2021'de büyük çekişme sürüyor. Zaman zaman aralarında tartışma çıkan iki grupta da bu hafta için sessizlik hakimdi. Ancak bu hafta elenen ismin açıklanmasıyla gönüllüler takımı önemli bir kayıp yaşadı. Sayısının git gide azalması nedeniyle geçen yıla göre gönüllüler takımındaki performansın daha az olduğunu söyleyebiliriz. Ünlüler takımının avantaj dolu konumu önümüzdeki haftalarda varlığını belli edecek gibi duruyor.

Bu Hafta Survivor'a Kim Veda Etti?

Survivor programının yayınlanan yeni bölümünde konsey oldukça heyecanlı geçti. Eleme adayları arasında bir kişinin elenecek olması nedeniyle SMS oyları büyük öneme sahipti. Nihayetinde sonuçlar açıklandı ve adadan elenen isim belli oldu. Survivor'a veda eden isim Gönüllüler takımından Duygu olduğu açıklandı. Elendiğini öğrenen Duygu bu haber karşısında oldukça üzüldü ve duygularını gizlemeye çalıştı. Daha sonra takımıyla vedalaştı ve adadan ayrıldı.

Survivor Duygu'nun bu zamana kadar ki performansı her ne kadar göz doldursa da adanın ortalamasına bakıldığında yetersiz kalıyordu. Yarışmacıların ilk haftalarda performansa dayalı bir eleme yaptığı görülüyor. Sonraki haftalarda ise arkadaşlık ilişkilerinin biraz daha önemli olduğu ve finale doğru ise tekrardan performans odaklı oylamaların gerçekleştiği gözler önüne seriliyor. Bakalım bu sene de aynı stratejik oylamalar devam edecek mi göreceğiz.