Süslü Korkuluk Başlamadan Alina Boz Resmen Kovuldu! Alina Boz Resmi Olarak Açıkladı!

Süslü Korkuluk Başlamadan Alina Boz Resmen Kovuldu! Alina Boz Resmi Olarak Açıkladı!

Süslü Korkuluk dizisi oyuncu kadrosunda öyle gelişmeler yaşandı ki herkes şaşırdı. Alina Boz'un ayrılmasının nedeni Çağatay Ulusoy mu? Süslü Korkuluk dizisinin oyuncu kadrosuna kimin katıldığı merak edildi. Alina Boz'un yerine hangi oyuncu gelecek? İşte diziye dair son dakika gelişmeleri...

A+A-

Süslü Korkuluk dizi projesinde yer alan ünlü oyuncu bir anda ayrıldı. Başrolde Çağatay Ulusoy ile birlikte oynayacağı söyleniyordu. Ancak bir anda dizi projesinden ayrıldı. Dolayısıyla kendisinin neden veda ettiği merak edildi. Netflix projesine katıldığı günden beri heyecanla bekleniyordu.

Çağatay Ulusoy Sözü İçin mi Ayrıldı?

Alina Boz, "Çağatay Ulusoy onunla oynamayı özellikle istedi" sözlerinden sonra dizi kadrosundan ayrılmış olabilir. İddiaların bu yönde olduğunu vurgulayalım. Üstelik oyuncu kadrosunda bambaşka isimler de yer alıyor. Alina Boz'un ayrılığıyla birlikte hangi oyuncunun dizi kadrosuna dahil olacağı ise merak konusu haline geldi.

Esra Bilgiç'e de Teklif Edildi!

Öte yandan rolün Esra Bilgiç'e de teklif edildiği belirtiliyor. Dolayısıyla dizinin başrolünde Alina Boz'un yerine kimin oynayacağı zamanla belli olacak. Salih Bademci'nin oyuncu kadrosuna katılması ise hayranlarını sevindirdi. Çünkü son zamanlarda önemli rollerle izleyici karşısına çıkıyordu. Kendisinin başarılı performansı onun kariyeri açısından da iyi bir gelişmeydi.