Süslü Korkuluk Dizisinde Çağatay Ulusoy'un Partneri Çok Konuşulacak!

Süslü Korkuluk Dizisinde Çağatay Ulusoy'un Partneri Çok Konuşulacak!

Daha çekimleri başlamayan Süslü Korkuluk dizisi şimdiden gündem oldu. Alınan bilgiye göre dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un partneri ise herkes tarafından çok konuşuluyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Çağatay Ulusoy’un küçük partneri ağızları açık bıraktı. Dizinin çekimleri başlamasa dahi oyuncu kadrosu belli oldu. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un küçük partneri Emir Ali Doğrul ise yaşından dolayı çok konuşuldu. Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrollerinde yer aldığı Star TV dizisi Annemizi Saklarken’de yer almıştı.

Yaşından ziyade oyunculuk yeteneği ile de dikkatleri şimdiden üzerine çekmeyi başardı. Kağıttan Hayatlar filminde Çağatay Ulusoy ile rol alan Emir Ali Doğrul, ünlü oyuncunun rol arkadaşı olmuştu. Henüz 10 yaşında olan Emir Ali Doğrul, Netflix’te yayınlandığı dönem çok büyük beğeni alan Kağıttan Hayatlar isimli projede adından çok söz ettirmişti. Dizide Çağatay Ulusoy'un sokakta bulduğu bir çocuğa hayat veriyordu. Emir Ali Doğrul, bıyık bir başarıya imza atarak İzleyicileri derin yasa boğmuştu.

Alınan bilgiye göre başrollerini Çağatay Ulusoy ve Esra Bilgiç’in paylaşacağı Süslü Korkuluk’ta yer almaya hazırlanan Emir Ali Doğrul, hayranlarının yüzünü güldürdü. Netflix’te yayınlanacak Süslü Korkuluk Dizisinde Çağatay Ulusoy ile birlikte ekranlara gelecek.