Teşkilat Dizisi Hangi Şehirde Çekiliyor? Dizinin Yeni Çekim Yerleri Ortaya Çıktı!

Teşkilat Dizisi Hangi Şehirde Çekiliyor? Dizinin Yeni Çekim Yerleri Ortaya Çıktı!

Teşkilat dizisi, yayın hayatına başarılı bir şekilde devam ediyor. Dizinin reytinglerinin her geçen hafta artması ve kayıp yaşanmaması izleyicilerin dikkatini çekmiş durumda. Ayrıca Teşkilat dizisinin çekim yeri de merak ediliyor. Teşkilat dizisinin bu zamana kadar çekildiği şehirler haberimizde yer almakta.

A+A-

Yayınlandığı günden bu yana gerek senaryosu ve gerek kendine özel sahneleri ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran Teşkilat'ın çekim yerleri de merak ediliyor. Pek çok rakibini arkasında bıraktığı için onlara önemli reyting kayıpları yaşattı. Aynı zamanda dizinin işleyişi de oldukça akıcı. İnsanlar diziyi izlemekten keyif alıyor. Teşkilat dizisinin genel konusu ve oyuncu kadrosuna da değineceğiz. Ancak izleyicilerin merakı üzerine Teşkilat'ın nerede çekildiğine ve hangi şehirde çekilmeye devam ettiğinden bahsedeceğiz.

Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor?

Teşkilat dizisi Ankara şehrine çekilmektedir. Ankara'nın çeşitli bölgelerinde çekimi devam eden dizinin bu şehir dışına pek fazla çıkmadığı görülüyor. Ancak zaman içerisinde şehir dışı çekimlerine de ağırlık verildiği görülmektedir. Senaryoya göre farklı noktalarda çekimler yapıldığı biliniyor. Peki Teşkilat dizisi başka hangi şehirlere de çekim için gitmektedir? Bu konuda izleyicinin merakını giderelim.

Teşkilat Dizisi Yeni Çekim Yerleri

Teşkilat dizisinin yeni çekim yerleri olarak Eskişehir ve Kırıkkale'nin de olduğunu söyleyebiliriz. Bazı sahnelerin bu şehirlerde çekildiği biliniyor. Özellikle de önemli ve kritik anlarda şehir dışındaki sahnelerin çekimi büyük öneme sahip. Zamanla farklı noktalarda da set çekimlerinin olacağı bilgisi geldi. Ancak şu an için bu üç şehir arasında gidip geliniyor. Genel olarak Ankara şehrinde çekim yapılsa da zaman zaman diğer iki şehre de uğranıyor. Genellikle başrol karakterlerini şehir dışındaki rollerde görebiliyoruz.

Dizide oynamakta olan Çağral Ertuğrul ve Deniz Baysal'ın önemli bir performans sergilediği görülüyor. İki önemli ismin geçmişte rol aldığı dizi ve filmlerdeki başarılarının aynısını Teşkilat dizisi için de gösterdiği açıkça ortada. Teşkilat dizisinin reyting oranlarına da bakacak olursak pek çok diziyi geçmeyi başarmış. Onlardan daha sonra yayın hayatına başlamasına rağmen kısa sürede izleyicilerin favori dizisi olma konusunda önemli bir adım attığı görülmekte.

Etiketler : ,