Teşkilat Dizisi Hem Oyuncu Kadrosunu Hemde Senaryosunu Değiştirdi

Teşkilat Dizisi Hem Oyuncu Kadrosunu Hemde Senaryosunu Değiştirdi

Teşkilat dizisindeki oyuncu kadrosu ve konu adeta baştan aşağı değişti. Peki bu gelişmeden sonra dizide neler yaşanacak? TRT 1'de ekrana gelen Teşkilat, yeni oyuncularıyla tanıştı. MİT ile anlaşmalı dizide işlenecek konu ise belli oldu. Türkiye'nin savunma sanayi alanındaki başarılı hamleleri diziye yansıyacak.

A+A-

Teşkilat dizisi yeni sezonda TRT 1'de ekrana gelirken diziyle ilgili şaşırtıcı gelişmeler yaşandı. Yeni sezon oyuncu kadrosuyla eski sezon arasında ciddi bir fark görünüyor. Oyuncu kadrosundaki değişimden sonra yeni sezon oyuncnuları merak edildi. Peki dizide kimler oynayacak? Üstelik bu transferlerin önemli bir kısmı usta oyuncularla gerçekleşti. Çağlar Ertuğrul'un 2. sezon kadrosunda yer almaya devam edeceğini belirtelim. TRT 1 dizisinden ayrılacağı iddia edilse de kararını değiştirmiş ve dizide kalmıştı.

Teşkilat'a Kimler Katıldı?

Teşkilat dizisinde oynayacak isimler arasında Gürkan Uygun, Hakan Boyev ve Turgut Tunçal bulunuyor. Diğer oyuncular ise ilk sezondan itibaren dizide oynuyordu. Mesut Akusta, Deniz Baysal, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Ezgi Şenler ilk sezonda da adından söz ettirdi. Bazı isimler diziden ayrılsa da güncel kadrounun bu şekilde olduğunu söylemeliyiz.

Teşkilat'ta SİHA'lar Konuşulacak!

Teşkilat dizisi 2. sezon konusu da belli oldu. İnsansız hava uçakları teknolojisinin konu edileceği belirtildi. Türkiye'nin bu alanda büyük yatırımlar yaptığı ve başarılı sonuçlar elde ettiği biliniyor. Dolayısıyla dizinin kendisinde uygun bir konu bulunduğu için izleyiciler ayrıca ilgi gösterecek. Dizi, zaten zirvede olan reytinglerini iyice artırarak yerini sağlamlaştıracak.