Teşkilat Dizisi Liderliğini Yargı'ya Kaptırdı! Rekortmen Dizi Lider Koltuğunu Geri Alabilecek Mi ?

Teşkilat Dizisi Liderliğini Yargı'ya Kaptırdı! Rekortmen Dizi Lider Koltuğunu Geri Alabilecek Mi ?

Pazar akşamlarının rekortmen dizisi Teşkilat koltuğunu Yargı dizisine kaptırmıştı. Reytinglerde büyük mücadeleler veren bu iki dizi bu akşam yeninden liderlik koltuğu için savaşacak. Bakalım liderlik koltuğunu hangi dizi kazanacak.

A+A-

TRT 1 ekranlarının iki sezonluk reyting rekortmeni dizisi ve Kanal D ekranlarında bu sezon başlamasına büyük bir popülerlik yakalayan Yargı dizisi arasında çok büyük bir reyting mücadelesi yaşanıyor. Aynı gün izleyicilerinin karşısına çıkan bu iki dizi arasında yaşanan bu büyük rekabet seyircileri de çok şaşırtıyor. İki dizi arasında yaşanan reyting savaşının kimin kazanacağı merakla bekleniyor.

Teşkilat liderlik koltuğunu kaptırdı! Yargı zirvede...

Teşkilat dizisi geçtiğimiz hafta ekranlara gelen bölümüyle liderlik koltuğunu Yargı dizisine kaptırmıştı. Teşkilat dizisi TOTAL sıralamada birinci sırada yer alsa da, Yargı AB ve ABC sıralamalarında liderlik koltuğunu alarak birinci sırada yer aldı. Teşkilat geçtiğimiz sezon boyunca sahip olduğu reyting şampiyonluğunu kaybetmiş oldu.

Teşkilat yeniden liderlik koltuğunu alabilecek mi?

Teşkilat dizisinin yeniden liderlik koltuğunu almak için büyük bir uğraş vermesi bekleniyor.  Son zamanların en popüler dizisi Yargı liderlik koltuğunu kısa bir zaman için alsa da, Teşkilat'ın bu akşam ekrana gelecek olan bölümüyle bir atakla beraber sıralamada ki eski yerini alması bekleniyor.