Teşkilat Dizisi Oyuncusu Çekimlerde Neden Yok? Teşkilat Oyuncusundan Üzücü Haber Geldi!

Teşkilat Dizisi Oyuncusu Çekimlerde Neden Yok? Teşkilat Oyuncusundan Üzücü Haber Geldi!

TRT 1'in sevilen dizisi Teşkilat'ta çekim sorunu yaşandı. Dizi çekimlerinin neden yapılmadığı merak edildi. Özellikle de son zamanlarda dizi hakkında beklentiler artmışken, bu şaşırtıcı karar sorgulanıyor. Teşkilat dizisinde ünlü oyuncu çekimlerden neden ayrıldı? İşte diziyle ilgili son gelişmeler...

A+A-

Teşkilat dizisinde yaşanan bazı olaylar izleyicileri çok üzdü. Çekimler apar topar durduruldu ve TRT 1'in sevilen dizisiyle ilgili nasıl karar verilecek merak edildi. Teşkilat dizisi büyük bir sorunla karşı karşıya kaldı. Diziye yeni katılan oyuncu çekimlerde bir süre yer alamayacak. Teşkilat dizisinin yönetmenleri de bu durumdan etkilendi.

Teşkilat Çekimleri Durduruldu!

Teşkilat dizisinin çekimleri durdurulduğu açıklandı. Çünkü dizi içerisinde virüs vakası tespit edildi. Vakaların başrol oyuncusuyla yönetmenleri etkilediği biliniyor. Haliyle tüm set kadrosu bir süre çalışmayacak. Dizinin stok bölümleri duruyor ise yayın hayatına devam edebilir ancak söz konusu gelişmeler bitene kadar yeni bölüm için çalışma yapılmıyor.

Gürkan Uygun Testi Pozitif Çıktı

Gürkan Uygun'un virüs testi pozitif çıktı. Başarılı oyuncunun yanı sıra Teşkilat dizisinde yönetmen olan Burak Arlıel ile Burak Müjdeci'nin virüse yakalandığı bilgisi geldi. İki yönetmenin de aynı sıkıntıyla karşılaşması çekimleri kesin olarak iptal ettirdi. Dizinin sezona damgasını vuracak ismi Gürkan Uygun ise diğerleri gibi istirahat etmeye başladı. Karantina altındaki ünlü oyuncu, en kısa sürede virüsü atlatarak ekranlara dönmek istiyor. Çeşitli önlemlere rağmen oyuncuların virüse yakalandığı biliniyor. Zor şartlar altında çekilen diziler, izleyicilerin evde kalması ve vakit geçirmesi açısından büyük önem taşımakta.

Etiketler : ,