Teşkilat Dizisi Rakiplerini Solladı, Olanlar Oldu! Rakipleri Reyting Peşinde

Teşkilat Dizisi Rakiplerini Solladı, Olanlar Oldu! Rakipleri Reyting Peşinde

TRT1 ekranlarının en çok izlenen dizisi Teşkilat reyting olarak yükselmeye devam ediyor. Reyting listesinin başında yerini alan dizi, farklı konusu ve yetenekli oyuncu kadrosu ile sosyal medyada trend oldu. Kısa zamanda çok fazla izleyici kitlesine sahip olan dizi, rakiplerini kıskandırdı.

A+A-

TRT1 ekranlarının sevilen Teşkilat dizisi izleyicisini heyecanlandırmaya devam ediyor. TRT1 ekranlarının kilit dizisi Teşkilat, yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Reyting rekorları ile izleyicisinin karşısında çıkan Teşkilat, devlet organını konu alıyor. Diğer dizilerden farklı bir konu ile ekranlara çıkan dizi, macera serüvenine çok iyi bir noktada başladı.

Çağlar Ertuğrul’un Serdar karakterine hayat vermesi izleyiciye aksiyon yaşatmaya devam ediyor. Çağlar Ertuğrul’un diziye çok yakıştığını söyleyen izleyici, oyuncu kadrosunun güçlü olduğunu söylüyor. Öte yandan dizinin konusu reyting oranlarını büyük bir şekilde etkilemişe benziyor. Deniz Baysal’ın ise Zehra karakteri ile Teşkilat dizisinde yer alması hayranlarını sevindirdi. Deniz Baysal’ı farklı bir karakterde gören hayranları, Zehra karakterine çok yakıştığını söylüyor.

teskilat-dizisi.jpg

Teşkilat Dizisi Yine Listenin Başında Yer Aldı

Teşkilat dizisi yine listenin başında yer aldı. Reyting rekorları kıran dizi halktan da büyük ilgi görüyor. Teşkilat dizisi büyük bir çıkışa imza attı. Bu sezon ekranlarda kırdığı büyük reyting rekorlarıyla Teşkilat dizisi ikinci bölümünde de büyük ilgi odağı oldu. Ayrıca Pazar akşamlarının vazgeçilmezi olan dizi rakiplerini harekete geçirdi. Teşkilat dizisi ile aynı gün yayınlanan diziler düğmeye bastı. Her ne kadar heyecan yaratmak isteseler de seyirci Teşkilat dizisinden vazgeçmeyeceğe benziyor.  

Dizi severler Teşkilat dizisinin 3. bölümündeki önemli gelişmeleri büyük bir heyecanla bekliyor. Dizinin yeni bölümünün fragmanında geçen sözler ise izleyicilerin gururunu okşayacak. Milli istihbarat Teşkilatının içeriğini taşıyan ilk dizi olan Teşkilat izleyicilere verdiği mesajlarla gündemde kalıyor.  Dizinin üçüncü bölümünde Berlin’de gerçekleşecek olan operasyon sırasında yaşanacaklar olan olaylar büyük bir heyecanla bekleniyor. Dizide rol alanlar ülkeleri için verdiği büyük mücadeleyi izleyiciyle buluşturacak. Farklı konusu ile ekranlara gelen Teşkilat dizisi her Pazar günü izleyicisi ile buluşuyor.

Etiketler :