Teşkilat Dizisi Şampiyonluğu Bırakmıyor! Rakiplerine Göz Açtırmadı

Teşkilat Dizisi Şampiyonluğu Bırakmıyor! Rakiplerine Göz Açtırmadı

Teşkilat dizisi rekorlara doymak bilmiyor. Dizi geçtiğimiz gün yayınlanan bölümüyle yine reyting rekoru kırmaya başardı. Sevilen dizi ekrana gelen bölümüyle tüm rakiplerini alt ederek reyting listesinin zirvesine oturmaya başardı.

A+A-

Teşkilat rekor üstüne rekor kırıyor!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan son zamanların en iddialı dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. Sevilen dizi geçtiğimiz gün yine yeni bölümü ile ekranlara geldi. Dizi ekrana gelen bölümüyle reyting sonuçlarında yine zirvede yer aldı. TOTAL, AB ve ABC listesinde çok yüksek oranlara ulaşmayı başaran dizi aynı gün yayınlanan rakiplerini kelimenin tam anlamıyla alt üst ederek, göz açtırmadı.

Teşkilat dizisi son zamanların en başarılı dizileri arasında..

TRT 1 bu sezona birbirinden iddialı diziler yayınladı. Özellikle Uyanış: Büyük Selçuklu, Gönül Dağı, Masumlar Apartmanı gibi dizilerde reyting rekorları kırsa da, hiçbiri Teşkilat dizisinin reyting sonuçlarına ulaşmayı başarmadı. Teşkilat dizisi yayınlanan ilk bölümünden beri rekorlar kıran dizi her hafta daha güçleniyor.

Dizi Total’de12.00 izlenme oranı, AB’de12.71 izlenme oranı, ABC1’de ise 14.17 izlenme oranıyla izleyiciyi ekran başına kilitledi.

Görünen o ki Teşkilat dizisi bu gidişle bu sezonun en çok izlenen dizisi olarak diğer gün yayınlanan rakiplerine fark atacak. Tabi ilerleyen günlerde neler yaşanacağı da belli olmaz.