Teşkilat Dizisi Sete Çıktı! Bu Sezon Eskisinden Daha Heyecanlı Olacak..

Teşkilat Dizisi Sete Çıktı! Bu Sezon Eskisinden Daha Heyecanlı Olacak..

TRT 1 ekranlarının bol reytingli dizisi Teşkilat yeni sezonda da izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İkinci sezonu çok büyük bir merakla beklenen Teşkilat dizisinin setinden ilk fotoğraf geldi. Yeni sezon seyirciyi şimdiden göz kırptı.

A+A-

TRT 1'in geçtiğimiz sezon yayınlanan ve ilk bölümünden itibaren rekorları kıran Teşkilat dizisi gelecek sezonda da hız kesmeden yayın hayatına devam edecek. Merakla beklenen projeyle ilgili yeni detaylar gelmeye devam ederken, bunlardan en dikkat çekeni olarak, dizinin ikinci sezonuna ait ilk set fotoğrafı geldi. Teşkilat dizisinin yeni sezonunun çekimlerinin başladığı artık kesinleşti.

Teşkilat dizisi yeni sezona da damgasını vuracak!

Teşkilat dizisi birinci sezonda aldığı büyük reyting oranları ile dikkatleri üzerine çekmiş, bunlara ek olarak da sosyal medyada da büyük bir beğeni ve ilgi toplamıştı. Dizi gerek senaryosu gerek oyuncu kadrosu ile beraber  harika bir proje olduğunu üst üste kanıtladı.

Teşkilat dizisinin yeni sezonundan ilk fotoğraf geldi..

Teşkilat dizisinin yeni sezonundan herkesin merakla beklediği ilk fotoğraf paylaşıldı. Rekortmen dizinin başrol oyuncularının bir arada olduğu fotoğraf paylaşıldığı ilk andan itibaren beğeni yağmuruna tutuldu ve çok sayıda beğeni aldı. Diziden gelen fotoğraf yeni sezonu merakla bekleyen seyirciyi bir kat daha heyecanlandırdı.

İşte o fotoğraf;

sodapdf-converted-teskilat-dizi-instagram.jpg