Teşkilat Dizisinde Büyük Operasyon! Aksiyona Hazır Olun

Teşkilat Dizisinde Büyük Operasyon! Aksiyona Hazır Olun

TRT 1 ekranlarının Teşkilat dizisinde bu akşam yine bol aksiyon var. Dizi günlerdir merakla beklenen yeni bölümüyle seyircisini yine ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Teşkilat ekibi çok tehlikeli, aynı zamanda da heyecanlı bir operasyona çıkıyor.

A+A-

Teşkilat dizisinde bu akşam neler olacak ?

TRT 1 ekranlarının sezona iddialı başlayan ve bu iddiasını hala devam ettirmeyi başaran dizisi Teşkilat bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Dizi merakla beklenilen bölümüyle seyircisine yine bol aksiyonlu anlar yaşatacağa benziyor.

Ekibin ülkeye geri gelmesinin ardından Suriye’de bulunan Türk konvoyuna yapılan saldırı sonrası hiç vakit kaybetmeden tekrar Ankara'ya harekete geçer. Suriye’deki askerlerimizin ve hava sahasının korunması için gerekli olan ileri teknoloji ürünleri KORAL sistemlerinin bölgeye sevk edilmesi için yeni bir karar çıkar.

Bu gelişmelerden sonra adeta soluksuz bir aksiyon yaşanır. Bu aksiyonun ardından Türkiye’ye getirilen Kasım Firawi, amcası Zayed Fadi ile ilgili kritik bilgileri Türk yetkililere anlatır. Ekip Fadi’nin para işlerini yürüten muhasebecisiyle ilgili istihbaratı incelemeye karar verir. Muhasebecinin Suriye’ye geleceği bilgisi üzerine, Mete Bey bütün planı tekrar gözden geçirir ve yeni bir görev  için ekibi tekrar Suriye’ye gönderir.