Teşkilat Dizisinde Koronavirüs Krizi! Dizi Yayınlanmayabilir..

Teşkilat Dizisinde Koronavirüs Krizi! Dizi Yayınlanmayabilir..

TRT 1 ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Teşkilat pazar akşamları reyting rekorları kırmaya devam ediyordu. Ama bugün alınan bir habere göre dizinin setinde bazı oyuncular koronavirüs hastalığını yakalandı. Dizinin çekimlerinin durabileceği öğrenildi.

A+A-

Teşkilat dizisinden korkutan gelişme..

TRT 1 ekranlarının yeni olmasına rağmen reyting rekorları kırmayı başaran Teşkilat dizisinden kötü haber geldi. Açıklanan bilgilere göre çok büyük hayran kitlelerine ulaşacak dizinin oyuncu kadrosunda bazı isimlerde günümüz yaygın hastalığı olan koronavirüs rahatsızlığına yakalandı. Bazı oyunculara buluşan virüsün sette kaç kişiye bulaşıp, bulaşmadığı ise henüz açıklanmadı. Ama izleyicilerinin aklına takılan en büyük soru dizinin bu hafta yeni bölümüyle ekrana gelip gelmeyeceği.

Teşkilat dizisi bu akşam yayınlanacak mı?

Bu sene birçok dizinin oyuncularında ve setinde koronavirüs vakaları geldi. Vakaların ardında ise birçok kez çekimler iptal edilerek dizilere bir hafta ara verildi. Tüm oyunculara koronavirüs testi uygulandıktan sonra eğer farklı bir vakaya rastlanmazsa çekimler tekrar başlayarak, dizi yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam etti.

Dizide hangi oyuncular koronavirüse yakalandı ?

Dizinin en çok sevilen iki başrol oyuncusu Nihat Altınkaya ve Deniz Baysal ikilisinin virüse yakalandığı öğrenildi. Gelen bilgiler arasında bu oyuncular dışarısında herhangi bir oyuncu ve set çalışanlarına virüs görüldüğü açıklanmadı