Teşkilat Dizisinde Tek Kalan Başrol Oyuncusuda Diziye Veda Ediyor..

Teşkilat Dizisinde Tek Kalan Başrol Oyuncusuda Diziye Veda Ediyor..

Teşkilat dizisi Pazar akşamına da damgasını vurarak reyting listelerinde ilk sıralarda yer almaya devam ederken. İlk sezonda birçok başrol oyuncusuna ved etti. yeni sezonda bir başrol oyuncusu daha Teşkilat Dizisine Veda Ediyor..

A+A-

Teşkilat dizisi Pazar akşamlarında popülaritesini kaybetmeden 3 sezondur ekranda izleyicisi ile buluşuyor.  Serdar Kılıçarslan karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul’un yerine, Ömer karakteri ile dizide rol almaya başlayan Murat Yıldırım; izleyicisinin beğenisini kazanmayı başardı.

Teşkilat dizisi yeni sezonu ile bomba gibi bir giriş yaparken yayımlanan her bölümü günden güne heyecanı oldukça artırıyor. Dizi çok güzel bir giriş yaparak herkesin beğenisini toplamayı başarmışken kulislerden almış olduğumuz ayrılık haberi oldukça üzücü bir durum oldu.

Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp ve Serdar Yeğin gibi başarılı isimlerin başrol oynadığı Teşkilat dizisinden ani bir karar ile bir başrole daha veda ediliyor.

Teşkilat Dizisine veda eden isim kim

Milli İstihbarat Teşkilatı’nda çalışan bir ekibin iş hayatıyla birlikte özel hayatını da etkileyen Teşkilat dizisi, yeni döneminde de kadroda yer alan oyuncu Serdar Yeğin ile yolların ayrılacağı iddiaları ortaya çıktı. İddiaların ortaya atılmasının ardından Teşkilat dizisinin yapımcılarından bir itirazın gelmemesi de gözlerden kaçmadı.

Teşkilat dizisindeki ekipte analist olarak görev alan Serdar karakterini canlandıran Serdar Yeğin’in ilerleyen bölümlerde diziden ayrılacağı haberleri duyan herkesi çok şaşırttı. İzlenme rekorları kıran dizide oyuncunun diziden nasıl ayrılacağı henüz bilinmiyor. İlerleyen bölümlerde seyirciyi sürpriz sahneler bekliyor!