Teşkilat Dizisinden Bir Bomba İsim Daha Diziye Veda Etti! Teşkilat Dizisinden Hangi Oyuncular Ayrıldı..

Teşkilat Dizisinden Bir Bomba İsim Daha Diziye Veda Etti! Teşkilat Dizisinden Hangi Oyuncular Ayrıldı..

TRT 1'in son günlerde gündemden düşmeyen dizisi Teşkilat final yaptıktan sonrada gündemdeki yerini korumuya devam ediyor. Teşkilat Dizisinden bir ünlü oyuncunun daha ayrıldığı haberi medyaya bomba gibi düştü. detaylar haberimizde..

A+A-

TRT 1'de yayınlanan Teşkilat dizisi, yeni sezonuna oyuncu ayrılığıyla başlayabilir. Dizinin başrol isimleri arasında yer alan Ezgi Eyüpoğlu 2. sezonda olmayabilir. Peki diziden neden ayrılacak? Teşkilat dizisi o olmadan devam edecek mi? Dizide adeta ayrılık depremi yaşanıyor. Tüm gelişmelerle beraber oyuncunun yeni dizi projesi ortaya çıktı.

Teşkilat Ceren Ayrılacak mı?

Teşkilat dizisinin Ceren'i diziden ayrılacak olursa dizi reyting anlamında önemli kayıplar verebilir. Bu yüzden TRT 1'in yapacağı açıklama da büyük önem taşıyor. Ayrıca oyuncu da konuyla ilgili net bir şey söylemedi.

Ezgi Eyüpoğlu Yeni Dizide Oynayacak!

Ezgi Eyüpoğlu'nun dijitalde ekrana gelecek bir dizide oynayacağı öğrenildi. Ölüm Bize Yakışır dizisinin kadrosunda bulunuyor. Oyuncunun yanı sıra pek çok ünlü isim de diziye dahil olacak. Teşkilat'ın yeni sezonu başladığında Ceren'i göremez isek büyük bir sorun yaşanır. Çünkü Teşkilat gibi reytingleri bu kadar yüksek bir dizinin oyuncu kaybetmesi çok da iyi olmaz.

Teşkilat Yeni Sezonu Ne Zaman?

Teşkilat dizisinin yeni sezonu Eylül ayında başlayabilir. Henüz net bir açıklama olmasa da dizinin Eylül Ekim ayları arasında yayınlanması bekleniyor. Teşkilat 2. sezonunda diziye yeni oyuncular katılması muhtemel.

Etiketler : ,