Teşkilat Dizisinden Serdar Ayrılıyor mu? Teşkilat Yapımcısından Açıklama Geldi!

Teşkilat Dizisinden Serdar Ayrılıyor mu? Teşkilat Yapımcısından Açıklama Geldi!

Teşkilat dizisinin yeni bölümü yine konuşulacak. Çünkü dikkat çeken bir olay meydana geldi. Herkesin gözü Halit Başkan ve Serdar'da idi. Peki 36. bölümde neler oldu? İzleyicilerin gözü bu dizide olacak. TRT 1'de ekrana gelen yapım her an reyting rekoru kırabilir. İşte diziye dair son gelişmeler...

A+A-

Teşkilat dizisi yeni bölümle ilgili bazı gelişmeler yaşandı. Sevilen dizide neler yaşanıyor? TRT 1'de yayınlanan diziye ilişkin son olayları aktaracağız. Başrolde oynayan karakterleri bekleyen bazı olaylar mevcut. Mete Başkan'ın hamlesi de diziye etki edecek. İzleyicilerin dahi tahmin edemeyeceği bir takım olaylar meydana gelebilir.

Mete Başkan Ne Yapacak?

Mete Başkan'ın hamlesi dizinin yeni bölümüne damgasını vuracak. Sürpriz olarak saklanan hamleye ilişkin gelişmeleri dizinin 36. bölümü yayınlandığında öğreneceğiz. Üstelik ekibin Nemesis planlarını suya düşürmek için büyük çaba sarf ettiği biliniyor.

Serdar Riske Girecek!

Serdar ise kendi canını tehlikeye sokacak bir hamle yapacaktır. TRT 1 dizisi yine heyecanlandıran hikayesi ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Bakalım diziye ilişkin merak edilen başka neler olacak?  Pazar akşamı oldukça heyecanlı geçeceğe benziyor. Üstelik reytinglerde olumlu gelişmeler de yaşanabilir. Böylesine heyecanlı bir bölüm yayınlanacağı için izleyicilerin ilgi odağı dizi üzerinde olacaktır.