Teşkilat Dizisinden Üzen Ayrılık İddiaları! O Oyuncu Projeye Veda Edecek Mi?

Teşkilat Dizisinden Üzen Ayrılık İddiaları! O Oyuncu Projeye Veda Edecek Mi?

Teşkilat dizisiyle ilgili yeni final iddiaları çıkmaya devam ediyor. Projeye ikinci sezona katılan başarılı oyunculardan birinin diziye veda edeceği iddiası seyircileri tedirgin etmişti. O oyuncunun diziden ayrılıp, ayrılmayacağı belli oldu

A+A-

TRT 1'in aksiyon denilince akla ilk gelen dizilerinden olan Teşkilat ikinci sezonuna kaldığı yerden devam ediyor. Dizi yine birbirinden aksiyonlu bölümleriyle pazar akşamları seyircilerinin ekrana kilitliyor. Kadrosunda birbirinden yetenekli, usta oyuncuları bulunduran diziyle ilgili son çıkan ayrılık iddiaları ortalığı karıştırdı.

Teşkilat dizisinde ayrılık vakti mi?

Dizinin ikinci yani bu sezonunda kadroya katılan oyuncu Hakan Boyav projede çok sevilen bir karakter olan Tövbekar'ı canlandırıyor. Her hareketi merakla izlenilen Tövbekar karakterinin diziden ayrılacağı iddiaları ortaya çıkmış ve karakterin bu kadar erkenden diziye veda edeceği iddiaları seyirciyi çok şaşırtmıştı. Bu iddiaların herhangi bir doğruluğu şimdilik bulunmuyor. Yani Tövbekar karakterini herhangi bir sıkıntı olmazsa bu sezon boyunca görmeye devam edeceğiz.

Teşkilat kaybettiği reytinglerini arttırmaya hazırlanıyor..

Teşkilat dizisi geçtiğimiz hafta Yargı dizisi karşısında kaybettiği reytingleri bu akşam yayınlanması planlanan bölümüyle yeniden kazanmaya çalışacak. Teşkilat dizisi kaybettiği reyting şampiyonluğu tahtını yeniden alaya uğraşacak.

Bakalım Teşkilat bu yarışta başarılı olabilecek mi?