Teşkilat Dizisine Yeni Lider Katıldı! Teşkilat Dizisine EDHO'ın Baronu Katıldı

Teşkilat Dizisine Yeni Lider Katıldı! Teşkilat Dizisine EDHO'ın Baronu Katıldı

Teşkilat'a katılan oyunculardan biri tüm dengeleri değiştirecek. Halit Başkan karakterinin diziye dahil olması, Yıldırım'ı sinirlendirecek. Gürkan Uygun'un hayat verdiği karakter gittikçe yıldızlaşacak. Peki diziye katılacak oyuncu kim? TRT 1 dizisinde reytingler iyice artacak. İşte merakla beklenen Teşkilat yeni oyuncu kadrosu...

A+A-

Teşkilat dizisi, oyuncu kadrosunu gittikçe genişletti. Diziye en son katılan isim ise istihbaratın lideri olarak karşımıza çıkacak. Halit Başkan karakterinin sahibi ünlü oyuncu dizi severleri heyecanlandırdı. Peki dizide karaktere hayat verecek oyuncu kimdir? Gürkan Uygun ile bağlantısını öğrenenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Diziye katılan ismin farkını ortaya koyacağını görüyoruz.

Turgut Tunçalp Teşkilat'ta!

Teşkilat dizisine katılan isim Turgut Tunçalp oldu. Başarılı oyuncunun dizide önemli bir karaktere hayat vereceği biliniyor. Bu nedenle Gürkan Uygun'un hayat verdiği Yıldırım karakteri de büyük öneme sahip. Çünkü iki karakter arasındaki gizli geçmiş zamanla ortaya çıkacak. Yıldırım ve Halit Başkan arasındaki savaş gün yüzüne çıkabilir.

Gürkan Uygun Ön Planda Olacak!

Gürkan Uygun'un adından daha fazla söz ettirecek bir fırsat çıktı. Çünkü Halit Başkan ve Yıldırım karakterleri arasındaki savaş en çok bu iki oyuncuya yarayacak. İstihbarat arasındaki sıkıntılar patlak verebilir. Gürkan Uygun ile Turgut Tunçalp'in birbiriyle nasıl uyum sağlayacağını bizzat izleyeceğiz. Başarılı oyuncular, reyting rekorları kıran dizide uyum içerisinde çalışıyorlar.