Teşkilat Dizisini Bitirecek Yeni Dizi Başım Belada İçin Düğmeye Basıldı

Teşkilat Dizisini Bitirecek Yeni Dizi Başım Belada İçin Düğmeye Basıldı

ATV’nin yepyeni dizisi Başım Belada, Pazar akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Teşkilat’a rakip olarak geliyor. 5 Mart’ta yayın hayatına merhaba diyecek olan Başım Belada, hem kadrosuyla hem konusuyla seyircinin dikkatini üzerine çekti.

A+A-

ATV, yeni bir dizi projesiyle daha dizi severlere unutulmaz dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Baba Yapım imzalı Başım Belada, 5 Mart Pazar tarihinde ekran macerasına adım atacak.

Yönetmenlik koltuğunda Hatice Memiş ile Ulaş Cihan Şimşek ikilisinin beraber oturduğu Başım Belada, TRT1’in iddialı dizisi Teşkilat’a rakip olarak geliyor.

Oyuncu kadrosunda Keremcem, Kaan Taşaner ve Merih Öztürk gibi isimlerin yer aldığı Başım Belada, ekranlara iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

İlk tanıtımıyla ilgi odağına yerleşen Başım Belada’nın genel yönetmenliğini ise Yüksel Aksu yapacak. Eski bir polis memuru olan Azam Kamber’in hayat hikayesinin konu olarak işleneceği Başım Belada dizisinde oynayacak isimler belli oldu.

Emniyetteki görevinden ‘öfke kontrolü’ sebebiyle uzaklaştırılan eski bir polis ile mahalleye intikam amacıyla yeni taşınan ve sırlarla dolu geçmişi olan bir ailenin başından geçenleri gözler önüne serecek Başım Belada’nın oyuncu kadrosu şu şekildedir:

Keremcem, Merih Öztürk, Kaan Taşaner, Umut Oğuz, Sinan Çalışkanoğlu, Yağmur Öztürk, Ali Çatalbaş, Zeynep Kumral, Ali İpin, Nazan Diper, Yiğit Ege Yazar, Bilgesu Kural, Ferdi Kurtuldu, Orhan Eşkin, Berke Üzrek, Burakhan Yılmaz, Sevinç Kıranlı, Bade Arazlı, Murat Akkoyunlu, Ayçin İnci, Selahattin Taşdöğen, Necip Karakaya