Teşkilat Dizisinin Başrol Oyuncusu Ayrılıyor mu? İşte Diziden Büyük Şok

Teşkilat Dizisinin Başrol Oyuncusu Ayrılıyor mu? İşte Diziden Büyük Şok

TRT 1 ekranlarında Pazar günü izleyiciler ile buluşan Teşkilat dizisi yine ağızları açık bıraktı. İkinci sezonu ile ekranda yer almayı sürdüren Teşkilat dizisine ilginin azalması ile dizide büyük şok yaşandı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

 

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Teşkilat dizisi yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Dizi ikinci sezonda istenilen reytingleri elde edemedi. İlk sezonunda çok başarılı bir çıkış yapan Teşkilat dizisi, İkinci sezonun ortalarında istenilen reytingleri yakalayamadı.
Teşkilat Dizisinde Neler Oluyor?
Yargı dizisinin başlamasının ardından Teşkilat dizisi reytinglerde bir türlü istenilen seviyeye ulaşamadı. Bunun ardından Teşkilat dizisi önemli bir olay ile gündeme geldi. Pazar günü yayınlanan 39. Bölümünde başrol oyuncusu Mesut Akusta’nın ekranlara veda etmesi izleyiciyi bir hayli üzdü. Mete Başkan karakteri ile dizide yer alan yetenekli oyuncu Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosundan ayrıldı. Mesut Akusta’nın vedasının dizide olumsuz bir etki yarattı.
Dizi severler başrol oyuncusunun kadrodan ayrılması ile reytinglerin daha çok düşeceğini söylüyor. Bu iddiaların ardından bu hafta yayınlanacak olan bölümün reytingleri merak söz konusu oldu. Ayrıca yetenekli oyuncunun neden diziden ayrıldığı da araştırılıyor. Senaristler diziyi ayakta tutmak adına birçok adım atsa da Yargı isimli dizi ile aynı gün ekranlara gelen dizinin pek bir başarılı olamayacağı belirtiliyor.

Etiketler :